Travsidan qhurth     Årgången född 2021 (Större årgångslopp i Sverige för kullen född 2021)        
Datum Bana Lopp Vinnare kön Härstamning Körsven Tränare Tid Dist. Odds 1:a-pris Tvåa Trea
2023-08-25 B Breeders' Crown Duncan Cowan h Walner - Strawberry Wine Erik Adielsson Svante Båth 1.16,7a 2140 2,60 175 000 Matchmadeinheaven R.K.Fade
2023-08-30 S Breeders' Course - elimination Chapter One s Chapter Seven - Etta Am Magnus A Djuse Fredrik Wallin 1.16,9a 1640 3,88 100 000 Gimmefive Ravin Ajson
2023-09-06 Å Breeders' Course - elimination Fiametta Bar s Ringostarr Treb - Lusinga Stefan Persson Magnus Dahlën 1.15,4a 1640 17,96 100 000 Duke Cogburn
2023-09-13 J Breeders' Course - elimination Follow Him h Father Patrick - Little Jigger Wilhelm Paal Henrik Hollsten 1.13,9a 1640 7,71 50 000 Federica Jet Zipzeronada
2023-09-13 J Breeders' Course - elimination Forest Jet h Wishing Stone - Seredova Power Birger Jörgensen Jan A Friis 1.15,1a 1640 2,21 50 000 Monster Wine Frisee K.B.Font
2023-09-20 S Breeders' Crown L'Amourpourblanca h Face Time Bourbon - Fanny Chenal Rick Ebbinge Rick Ebbinge 1.16,4a 2140 13,41 175 000 Ronno Arctic Estelle
2023-09-27 Å Åby's Sweden Int. Yearling Sales Captiva s Walner - Blue Magic Per Nordström Per Nordström 1.14,6a 1640 2,72 250 000 Chapter One Cantal
2023-10-04 J Breeders' Course - Final (Gr 1) O'Hara Boko s Robert Bi - Zilan Boko Robin Bakker Paul Hagoort 1.14,2a 1640 7,31 700 000 Monster Wine Gimmefive Ravin
2023-10-04 S Solvalla Hästägarförenings Tvååringslopp Duncan Cowan h Walner - Strawberry Wine Erik Adielsson Svante Båth 1.16,0a 2140 2,41 100 000 General Silvio Global Fearless
2023-10-13 S ASVT Trottex Auktionslopp Ajson h S.j:'s Caviar - Ajabaja Zeb Jonasson Moa Thörngren 1.14,8a 1640 12,74 400 000 Valnes Phenix Arigato
2023-10-21 Ö Svampen Örebro (Gr 2) Matchmadeinheaven s S.J.'s Caviar - Inga In Heaven Rikard N Skoglund Fredrik Wallin 1.15,8a 1609 34,20 550 000 Melba Westwood Ronno
2023-10-25 Å Breeders' Crown Vikens Love Kill v Tobin Kronos - Elegans Amok André Eklundh Mikael Fellbrandt 1.16,9a 2140 14,91 175 000 Captiva Pure Eliza
2023-11-08 J Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Oriana Boko s Father Patrick - Ever Seen Boko Danny Brouwer Danny Brouwer 1.13,7a 1640 28,60 100 000 L'Amourpourblanca O'Hara Boko
2023-11-08 J Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Monster Wine v Googoo Gaagaa - Yquem Wine Gustav Johansson Per Nordström 1.13,3a 1640 10,25 100 000 Västerbo Gute Valnes Phenix
2023-11-08 S Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Romulus Tooma v S.J.'s Caviar - Marvellous U.S. Ulf Ohlsson Diederik Meilink 1.13,8a 1640 9,90 100 000 Duncan Gowan Chapter One
2023-11-08 S Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Matchmadeinheaven s S.J.'s Caviar - Inga In Heaven Rikard N Skoglund Fredrik Wallin 1.15,1a 1640 3,27 100 000 R.K.Fade Custom Chrono
2023-11-25 J Svensk Uppfödningslöpning (Gr 1) L'Amourpourblanca h Face Time Bourbon - Fanny Chenal Rick Ebbinge Rick Ebbinge 1.12,4a 1640 3,25 1 600 000 Romulus Tooma Oriana Boko
2023-12-06 S Vinterfavoriten Romulus Tooma v S.J.'s Caviar - Marvellous U.S. Björn Goop Diederik Meilink 1.16,2a 2140 1,43 200 000 Matchmadeinheaven Melba Westwood
2023-12-06 B Norrlands Elitserie - Final Donatello Face h Brillantissime - Twyla Face Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.16,7a 2140 3,84 150 000 Pretty Be Linda Hippogriff
2023-12-12 Ax Silverstoet R.K.Fade s Readly Express - Listas Annabelle Björn Goop Jasmine Ising 1.15,5a 1640 3,24 100 000 Queen Gold Ohio Boko  
2023-12-13 J Breeders' Crown Vikens Love Kill v Tobin Kronos - Elegans Amok Stefan Persson Mikael Fellbrandt 1.14,9a 1640 11,67 175 000 Kilimanjaro Face Canola
2024-02-03 S Margaretas serie h/v Donatello Face h Brillantissime - Twyla Face Mats E Djuse Oskar Kylin Blom 1.16,4a 2140 4,91 300 000 Romulus Tooma Pop The Cork
2024-02-03 S Margaretas serie s Charma s Love You - Godiva Lindy Victor Rosleff Gennaro Casillo 1.16,7a 2140 9,02 300 000 Ballerina Girl Tamburine Tile
2024-03-23 S Margaretas serie h/v Omerta Boko h Face Time Bourbon - Arctic Model Michel F. Rothengatter Michel F. Rothengatter 1.13,9a 2140 2,29 300 000 August Zonett Odyssey Boko
2024-03-23 S Margaretas serie s Unica S.L.M. s Googoo Gaagaa - Una Blessed Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.15,2a 2140 1,56 300 000 Dahlia Brodda Marjons Mio
2024-03-27 S Active Bowlers lopp Phantom Express h Readly Express - Comewithaflash Ulf Ohlsson Joakim Elfving 1.14,8a 2140 3,90 80 000 Venome Pop The Cork
2024-04-08 F Breeders' Crown h/v Vikens Love Kill v Tobin Kronos - Elegans Amok Petter Karlsson Mikael Fellbrandt 1.14,6a 2140 50,22 110 000 Limoncello Boko Corduan
2024-04-08 F Breeders' Crown s Ballerina Girl s Father Patrick - Gossip Gal Andreas Lövdahl Andreas Lövdal 1.15,4a 2140 9,84 110 000 Alina Garde Lavender
2024-04-17 S Vårfavoriten Romulus Tooma v S.J.'s Caviar - Marvellous U.S. Björn Goop Diederik Meilink 1.14,3a 2140 2,53 200 000 Valnes Phoenix Vikens Love Kill
2024-04-17 S Vårfavoriten - ston Melba Westwood s Quite Easy U.S. - Dacia Westwood Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.14,5a 2140 5,95 200 000 Charma Tamburine Tile
2024-05-01 S Breeders' Course - elimination Fellow Wise As h Maharajah - Ladyone Örjan Kihlström Alessandro Gocciadoro 1.13,6a 2140 1,65 100 000 First Time Roc Before Takeoff
2024-05-01 S Breeders' Course ston - elimination Unica S.L.M. s Googoo Gaagaa - Una Blessed Örjan Kihlström Alessandro Gocciadoro 1.14,3a 2140 1,10 100 000 Hidethewinehoney Olivia Bros
2024-05-08 S Margaretas serie h/v Phantom Express h Readly Express - Comewithaflash Ulf Ohlsson Joakim Elfving 1.14,4a 2140 2,51 300 000 Lando Mearas Currency Artist
2024-05-08 S Margaretas serie s S.G.Empress s Readly Express - Riva del Sole Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,2a 2140 1,00 225 000 Ingen två, dött Dahlia Brodda
Unforgettable A.Y. s From Above - Perefct Attraction Mats E Djuse Öystein Tjomsland 1.13,2a 2140 14,13 225 000 lopp om segern
2024-05-09 J Breeders' Course - elimination Far Wise As h Face Time Bourbon - Temple Blue Chip Johan Untersteiner Jerry Riordan 1.13,4a 2140 4,24 100 000 Andragathos First Of Mind
2024-05-09 J Breeders' Course ston - elimination Filadonna s Muscle Hill - Sanawa Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.13,4a 2140 1,35 100 000 Zipzeronada Kilimanjaro Face
2024-05-19 Åm Breeders' Crown h/v Ronno v Walner - Donatela Lightning Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,6a 2080 12,69 110 000 Currency Artist L'Amourpourblanca
2024-05-19 Åm Breeders' Crown s Lavender s Walner - Bone A Fide Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.16,0a 2080 2,87 110 000 Captiva Kinky Rain
2024-05-24 S ASVT:s Auktionslopp Limoncello Boko h Muscle Mass - Eunice Boko André Eklundh André Eklundh 1.14,4a 2140 3,58 100 000 Valnes Phenix Look At Me Sisu
2024-05-24 S ASVT:s Auktionslopp Pop the Cork v Perfect Spirit - Sparklking Kronos Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.14,6a 2140 5,30 100 000 Ajson Flocki Vox
2024-05-24 S ASVT:s Auktionslopp Dahlia  Brodda s Maharajah - Digigirl I.H. Rikard N Skoglund Sybille Tinter 1.14,7a 2140 8,77 200 000 Scarfo Pellini Kueen Simoni
2024-05-26 S Treåringseliten/ Breeders Course Final -  ston Oriana Boko s Father Patrick - Ever Seen Boko Eric Raffin Danny Brouwer 1.12,1a 2140 10,74 1 000 000 Filadonna O'Hara Boko
2024-05-26 S Treåringseliten/Breeders Course final (Gr 1) Fellow Wise As h Maharajah - Ladyone Örjan Kihlström Alessandro Gocciadoro 1.12,3a 2140 5,16 1 000 000 Feldenkreis Pal Orion Dragon
2024-05-28 E Vårserien Final / E3-bonus Excalibur Gene h Who's Who - B.R.Char's Flicka Dwight Peters Maria Törnqvist 1.14,5a 2140 3,44 100 000 Bullet The Bluesky Zuccezz Zack
2024-05-29 Bs Norrländskt Treåringsmästerskap Fly Equos Jet v Readly Express - Tuatara Jet Robin Bakker Paul Hagoort 1.13,5a 2140 4,22 100 000 Falcon Dany Bar Lavender
2024-06-02 Ax Guldstoet (Gr 2) S.G.Empress s Readly Express - Riva del Sole Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,5a 2140 1,61 350 000 Melba Westwood Elegance Silvio
2024-06-16 E Uttagning E3 ston - långa Screen Time Limit s Face Time Bourbon - Metior Easy Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,0a 2140 27,89 100 000 Pretty Be Linda Fascination I.T.
2024-06-16 E Uttagning E3 ston - långa Oriana Boko s Father Patrick - Ever Seen Boko Micha Brouwer Danny Brouwer 1.13,2a 2140 1,24 100 000 Lilium Sisu Alina Garde
2024-06-16 E Uttagning E3 ston - långa Unique Princess s Executive Caviar - Unique Julia Mats E Djuse Joakim Elfving 1.13,4a 2140 7,19 100 000 Captiva Melba Westwood
2024-06-16 E Uttagning E3 ston - långa S.G.Empress s Readly Express - Riva del Sole Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,5a 2140 1,08 100 000 Kilimanjaro Face Beedrill
2024-06-16 E Uttagning E3 ston - långa O'Hara Boko s Robert Bi - Zilan Boko Robin Bakker Paul Hagoort 1.13,4a 2140 1,68 100 000 Scarfo Pellini Unforgettable A.Y.
2024-06-16 E Uttagning E3 h/v - långa Like Magic Sisu h Googoo Gaagaa -Ignore'em Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.12,9a 2140 7,95 100 000 Conrads Stefan Grand Circuit
2024-06-16 E Uttagning E3 h/v - långa Dream Mine h Maharajah - Your Dreamgirl Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.13,6a 2140 2,44 100 000 J.Kagan Brick Romulus Tooma
2024-06-16 E Uttagning E3 h/v - långa Free Time Jepson h Face Time Bourbon - Titty Jepson Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.12,8a 2140 1,53 100 000 Preacherman Lando Mearas
2024-06-16 E Uttagning E3 h/v - långa Phantom Express h Readly Express - Comewithaflash Ulf Ohlsson Joakim Elfving 1.13,5a 2140 1,57 100 000 Greetings Andragathos
2024-06-16 E Uttagning E3 h/v - långa Magic In h Face Time Bourbon - Caddie Lavec Erik Adielsson Per Nordström 1.12,8a 2140 2,21 100 000 Arctic Emerald Limoncello Boko
2024-06-21 H Breeders' Crown h/v Ronno v Walner - Donatela Lightning Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,4a 2140 7,90 110 000 Thai Face Time Great Dry Wind
2024-06-21 H Breeders' Crown s Unica S.L.M. s Googoo Gaagaa - Una Blessed Örjan Kihlström Alessandro Gocciadoro 1.14,8a 2140 1,61 110 000 Lavender Just For Show
2024-06-25 S Breeders' Course-elimination Fellow Wise As h Maharajah - Ladyone Örjan Kihlström Alessandro Gocciadoro 1.11,2a 1640 1,10 100 000 First Time Roc Pop The Cork
2024-06-25 S Breeders' Course ston - elimination Filadonna s Muscle Hill - Sanawa Erik Adielsson Alessandro Gocciadoro 1.11,7a 1640 1,16 100 000 Olivia Bros Canola
2024-06-28 F E3-consolation h/v Cashman J.R. v Fourth Dimension - Dorfmeister Claes Sjöström Roger Walmann 1.14,1a 2140 6,30 100 000 Valnes Phenix Zenmeister
2024-06-28 F E3-consolation s Arctic Estelle s Express Duo - Dixi Hoss Pekka Korpi Pekka Korpi 1.12,9a 2140 10,37 100 000 Gosa Gosing Fascination I.T.
2024-06-29 F E3 långa - h/v (Gr 1) Dream Mine h Maharajah - Your Dreamgirl Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.12,0a 2140 14,86 2 000 000 Phantom Express Conrads Stefan
2024-06-29 F E3 långa - ston (Gr 1) Screen Time Limit s Face Time Bourbon - Metior Easy Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,3a 2140 21,61 2 000 000 Pretty Be Linda Oriana Boko
2024-07-02 S Margaretas serie h/v Lando Mearas v Walner - Dame Of Mearas Erik Adielsson Daniel Wäjersten 1-14,0a 2140 7,33 300 000 Bullet The Bluesky Thai Face Time
2024-07-02 S Margaretas serie s Olivia Bros s Muscle Mass - Glayva Bros Björn Goop Mattias Djuse 1.13,6a 2140 20,03 300 000 Beedrill Unica S.L.M.
2024-07-08 Dalatravets Treåringsserie final Danville h Tactical Landing - Dismoiouicheri Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.14,9a 2140 1,82 100 000 Coolman Evo Date Night Tusse
2024-07-11 Ö Juliloppet Bootsman h Campo Bahia - Hermes Boko Per Nordström Per Nordström 1.13,7a 2609 1,49 125 000 Ronno Greetings
2024-07-16 J Breeders' Course - elimination Far Wise As h Face Time Bourbon - Temple Blue Chip Gustav Johansson Jerry Riordan 1.11,8a 1640 6,51 100 000 Feldenkrais Pal First Of Mind
2024-07-16 J Breeders' Course ston - elimination Kilimanjaro Face s Googoo Gaagaa - Valentina Wind Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.11,6a 1640 3,88 100 000 Fantastic Gio Hidethewinehoney
2024-07-18 B Norrlands Elitserie - final                      
2024-07-21 Ax Slaget vid Axevalla Hed                      
2024-07-28 L Breeders' Crown h/v                      
2024-07-28 L Breeders' Crown s                      
2024-07-30 J Breeders Course - final (Gr 2)                      
2024-07-30 J Breeders Course ston - final (Gr 2)                      
2024-08-07 Ös Breeders' Crown h/v                      
2024-08-07 Ös Breeders' Crown s                      
2024-08-17 Ro E3 korta - hingstar och valacker (Gr 1)                      
2024-08-17 Ro E3 korta - ston (Gr 1)                      
2024-08-17 Ro E3-Chansen h/v                      
2024-08-17 Ro E3-Chansen h/v                      
2024-08-17 Ro E3-Chansen s                      
2024-08-17 Ro E3-Chansen s                      
2024-09-09 Sk Breeders' Crown h/v                      
2024-09-09 Sk Breeders' Crown s                      
2024-09-11 Hd Breeders' Crown h/v                      
2024-09-11 Hd Breeders' Crown s                      
2024-09-16 Mp Sikta Mot Stjärnorna                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travkriterium                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travkriterium                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travkriterium                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travkriterium                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travkriterium                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travkriterium                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travkriterium                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travoaks                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travoaks                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travoaks                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travoaks                      
2024-09-29 S Uttagning Svenskt Travoaks                      
2024-10-12 S Breeders Course 3 years old - bonuslopp                      
2024-10-12 S Breeders Course ston 3 years old - bonuslopp                      
2024-10-12 S Svenskt Travkriterium (Gr 1)                      
2024-10-12 S Svenskt Travoaks (Gr 1)                      
2024-10-16 Kr Breeders' Crown h/v                      
2024-10-16 Kr Breeders' Crown s                      
2024-10-16 Ro Breeders' Crown h/v                      
2024-10-16 Ro Breeders' Crown s                      
2024-11-03 S Breeders' Crown semifinaler h/v                      
2024-11-03 S Breeders' Crown semifinaler h/v                      
2024-11-03 S Breeders' Crown semifinaler h/v                      
2024-11-03 S Breeders' Crown semifinaler s                      
2024-11-03 S Breeders' Crown semifinaler s                      
2024-11-03 S Breeders' Crown semifinaler s                      
2024-11-16 E Breeders Crown final - h/v (Gr 1)                      
2024-11-16 E Breeders Crown final - s (Gr 1)                      
2024-11-30 S  Wallenius Cup                      
  S Zoogins lopp                      
  U Umåkers Treåringselit                      
  S Sommarfavoriten                      
  S Sommarfavoriten - ston                      
  S Sweden Int. Yearling Sales                      
  S Sweden Int. Yearling Sales                      
  S Sweden Int. Yearling Sales                      
  Å Åby Stora Treåringspris                       
  Å Quick Pay Pokalen                      
  Å Counts Pride Pokalen                       
  S Höstfavoriten - h/v                      
  S Höstfavoriten - ston                      
  Å Sweden Int. Yearling Sales                      
  Bs Anders Kihlströms Minne - Final                      
  S Kriterium consolation                      
  S Oaks consolation                      
  Ro Berndth Martinssons lopp                      
  Ro Plåt-Svens Minne                      
  Kr Treåringsserien - final                      
  Bo Treåringsfinal                       
  S Kriterierevanschen                      
  S Oaksrevanschen                      
  E E3-revanschen - h/v                      
  Kr E3-revanschen - öppen                      
  S Sören Nordins lopp                      
  Ö E3-revanschen - öppen                      
  G E3-revanschen - ston