Travsidan qhurth     Årgången född 2020 (Större årgångslopp i Sverige för kullen född 2020)        
Datum Bana Lopp Vinnare kön Härstamning Körsven Tränare Tid Dist. Odds 1:a-pris Tvåa Trea
2022-07-26 J Kolgjini Trophy/Tvååringspremiären  Fiftyfour h Fourth Dimension - Backfire Ken Ecce Tomas Malmqvist 1.16,4a 1640 1,54 200 000 Kong du Dalm Ivory D.K.
2022-08-25 Å Breeders' Course - elimination Eminem Font h Ringostarr Treb - Therese del Ronco Björn Goop Magnus Dahlén 1.15,3a 1640 2,94 100 000 Huron Bro Fiddle Faddle
2022-08-26 B Breeders' Crown Feel No Pain s Walner - Under The Table Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.17,6 2140 2,14 175 000 Com Isidor Naomi Bros
2022-09-04 J Breeders' Course - elimination Fiftyfour h Fourth Dimension - Backfire Ken Ecce Tomas Malmqvist 1.14,5a 1640 1,70 100 000 Loveletter In Nelson Greenwood
2022-09-07 S Breeders' Course - elimination Tino Barosso h Father Patrick - Ursel Gio Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.14,3a 1640 2,41 100 000 Frustration Vilda Tilde
2022-09-21 Å Breeders' Crown Kitty Hawk s Fourth Dimension - Nalda Nof Kevin Oscarsson Stefan P Pettersson 1.14,3a 1640 3,36 175 000 Feel No Pain Ninetta Boko
2022-09-23 S ASVT Trottex Auktionslopp King Of Twilight h Bold Eagle - Amity Kronos Björn Goop Magnus Dahlén 1.16,3a 1640 2,13 200 000 Nehemiah Boko Conrads Palle
2022-09-23 S ASVT Trottex Auktionslopp Mia Amore s Scarler Knight Sofia's Love Claes Sjöström Fredrik Wallin 1.16,2a 1640 5,67 100 000 Pure Steel Västerbo Exciting
2022-09-28 J Breeders' Course - Final (Gr 1) Novato h Maharajah - Supergirl Dion P. Tesselaar Dion P. Tesselaar 1.12,4a 1640 5,00 700 000 Eminem Font Fiftyfour
2022-10-05 S Breeders' Crown Kitty Hawk s Fourth Dimension - Nalda Nof Torbjörn Jansson Stefan P Pettersson 1.16,4a 2140 1,82 175 000 Laiza Westwood Västerbo Exciting
2022-10-05 Å Åby's Sweden Int. Yearling Sales Obsess'em s Trixton - Jarette Ås Kevin Oscarsson Daniel Wäjersten 1.15,0a 1640 4,79 250 000 Immortal Doc Gimmie Brodda
2022-10-13 Ö Svampen Örebro (Gr 2) Feel No Pain s Walner - Under The Table Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.14,5a 1609 2,89 600 000 Frustration Oimmortal Doc
2022-11-02 J Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Fiftyfour h Fourth Dimension - Backfire Ken Ecce Tomas Malmqvist 1.15,3a 1640 1,28 100 000 Nelson Greenwood Pure Harmony
2022-11-02 J Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Pure Steel h Bird Parker - Elsa America Thomas Uhrberg Gordon Dahl 1.14,5a 1640 9,14 100 000 Nalanji Boko Monaco
2022-11-02 S Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Feel No Pain s Walner - Under The Table Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.14,0a 1640 1,46 100 000 Immortal Doc Gimmie Brodda
2022-11-02 S Svensk Uppfödningslöpning - uttagning Frustration s Fourth Dimension - Overworked Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.13,0a 1640 4,81 100 000 Vegas Wania King Of Twilight
2022-11-19 J Svensk Uppfödningslöpning (Gr 1) Fiftyfour h Fourth Dimension - Backfire Ken Ecce Tomas Malmqvist 1.13,4a 1640 2,92 1 600 000 Frustration Vegas Wania
2022-11-30 S Solvalla Hästägarförenings Tvååringslopp Västerbo Exciting h Jocose - Västerbo Hot Stuff Åke Lindblom Åke Lindblom 1.15,8a 2140 10,57 100 000 Blacktactical Laiza Westwood
2022-12-03 B Norrlands Elitserie - Final Cabron v Caballion - Halleluja O. Ole Johan Östre Severin Aarskog 1.17,2a 2140 18,13 150 000 Coral Coger Larah Westwood
2022-12-13 Ax Silverstoet Pearl Lane s Brillantissime - Single Sock Roger Malmqvist Roger Malmqvist 1.15,0a 1640 4,93 100 000 Laiza Westwood Ni Hao Bros
2022-12-14 J Breeders' Crown Fiftyfour h Fourth Dimension - Backfire Ken Ecce Tomas Malmqvist 1.14,4a 1640 1,19 175 000 Tirana Loveletter In
2022-12-14 S Vinterfavoriten Vegas Wania h Father Patrick - Random Destiny Riina Rekilä Riina Rekilä 1.15,0a 2140 2,68 200 000 Immortal Doc Frustration
2022-12-26 S Menhammar Stuteris Tvååringspris Lightning Stride s Twister Bi - Unyielding Stride Thomas Uhrberg Jerry Riordan 1.15,5 1640 16,16 100 000 Eva Kant Gar Blacktactical
2023-01-11 S Zoogins lopp Global Etalon h Brillantissime - Devilish Yankee Björn Goop Fredrik Wallin 1.16,1 1640 1,66 70 000 He's From Heaven Custom Charly A.F.
2023-02-04 S Margaretas serie h/v Vegas Wania h Father Patrick - Random Destiny Riina Rekilä Riina Rekilä 1.14,7a 2140 1,29 300 000 Global Etalon Västerbo Exciting
2023-02-04 S Margaretas serie s Frustration s Fourth Dimension - Overworked Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.17,1a 2140 1,71 300 000 Elegance Kronos Kitty Hawk
2023-03-25 S Margaretas serie h/v Frank S.H. h Fourth Dimension - Stargirl Thomas Uhrberg Fredrik Persson 1.15,0a 2140 1,62 300 000 Noah Boko Global Education
2023-03-25 S Margaretas serie s Loveletter In s Father Patrick - Dirty Dancing In Erik Adielsson Per Nordström 1.15,0a 2140 23,85 300 000 Larah Westwood Coral Coger
2023-03-29 S Active Bowlers lopp Maco Toro v Nuncio - Ursula Knick Mattias Djuse Mattias Djuse 1.16,1a 2140 4,01 70 000 Kong du Dalm Midas Mana
2023-04-06 G Breeders' Crown h/v Immortal Doc h Brillantissime - Nikita Broline Carl Johan Jepson Fredrik Wallin 1.14,1a 2140 1,90 110 000 Star Photo Global Embargo
2023-04-06 G Breeders' Crown s Kitty Hawk s Fourth Dimension - Nalda Nof Björn Goop Stefan P Pettersson 1.16,5a 2140 2,47 110 000 Eleven As Feel No Pain
2023-04-12 S Vårfavoriten Västerbo Exciting h Jocose - Västerbo Hot Stuff Åke Lindblom Åke Lindblom 1.15,0a 2140 2,25 200 000 Maco Toro Naomi Bros
2023-04-12 S Vårfavoriten - ston Coral Coger s Ken Warkentin - Hannah Coger Rikard N Skoglund Ola Åsebö 1.15,2a 2140 8,03 200 000 Larah Westwood A Teaser
2023-04-21 Å Breeders' Course - elimination Yin Yang v Bold Eagle - Lobell Countess Robin Bakker Paul Hagoort 1.14,0a 2140 1,46 100 000 Epsom As Feel No Pain
2023-04-22 J Breeders' Course - elimination Cincinatti Beach h International Moni - Celebrity Lady Micha Brouwer Danny Brouwer 1.13,2a 2140 4,53 100 000 Noah Boko Emma Jet
2023-04-26 S Breeders' Course - elimination Ice Pack h Muscle Massive - Lindys Chorus Line Magnus A Djuse Oscar Berglund 1.16,7a 2140 2,79 100 000 Nikita Boko Light In
2023-04-28 U Umåkers Treåringselit Coral Coger s Ken Warkentin - Hannah Coger Rikard N Skoglund Ola Åsebö 1.15,0a 2140 3,27 100 000 Käraste Sisu Kilgore
2023-05-02 J Breeders' Course ston - elimination Kitty Hawk s Fourth Dimension - Nalda Nof Kevin Oscarsson Stefan P Pettersson 1.15,5a 2140 5,81 100 000 Sierra S. Esperia Font
2023-05-03 S Margaretas serie h/v Global Etalon h Brillantissime - Devilish Yankee Jorma Kontio Fredrik Wallin 1.13,9a 2140 14,47 300 000 King Of Twilight Noah Boko
2023-05-03 S Margaretas serie s A Teaser s Flocki d'Aurcy - Escada Arvells Rikard N Skoglund Mattias Djuse 1.14,3a 2140 11,41 300 000 Kitty Mearas Knickers Sisu
2023-05-10 J Breeders' Course - elimination Daniel Hazelaar h Hans Hazelaar - Hinde Hazelaar Dion P. Tesselaar Dion P. Tesselaar 1.14,9a 2140 1,96 100 000 Escobar Fi/ Nacido Boko
2023-05-10 S Breeders' Course-elimination Epsom As v Muscle Mass - D.L.Liteful Hanover Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,7a 2140 9,72 100 000 Kilgore Eros Jet
2023-05-10 S Breeders' Course ston - elimination Countess Face s Muscle Hill - Get Up Smart Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.14,4a 2140 4,81 60 000 Eli Jet Vikens Bonjour
2023-05-10 S Breeders' Course ston - elimination Eteria s Tactical Landing - Senorita Bonita Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,3a 2140 2,04 60 000 Loke Sancy Diamond Karma Mearas
2023-05-21 Breeders' Crown h/v Global Etalon h Brillantissime - Devilish Yankee Jorma Kontio Fredrik Wallin 1.14,6a 2140 3,11 110 000 Capricon Trot Star Photo
2023-05-21 Breeders' Crown s Coral Coger s Ken Warkentin - Hannah Coger Rikard N Skoglund Ola Åsebö 1.14,1a 2140 4,96 110 000 Naomi Bros Willa Explosive
2023-05-26 S ASVT:s Auktionslopp Västerbo Exciting h Jocose - Västerbo Hot Stuff Åke Lindblom Åke Lindblom 1.13,9a 2140 3,42 200 000 King Of Twilight Nehemiah Boko
2023-05-26 S ASVT:s Auktionslopp Knickers Sisu s Southwind Frank - Favorite Pants Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.14,9a 2140 1,46 100 000 Ni Hao Bros Kind Of Silver
2023-05-26 S ASVT:s Auktionslopp Domino Time Trot s Inernational Moni - The Grand Filly Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.15,5a 2140 2,32 100 000 Pure Harmony Regress W.F.
2023-05-28 S Treåringseliten/Breeders Course final (Gr 1) Epsom As v Muscle Mass - D.L.Liteful Hanover Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,9a 2140 4,17 1 000 000 Cincinnati Beach S Nacido Boko
2023-05-28 S Treåringseliten/ Breeders Course Final -  ston Esmeralda Bez s Maharajah - Nougatine Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.13,3a 2140 10,46 600 000 Kitty Hawk Eteria
2023-06-02 Bs Norrländskt Treåringsmästerskap Timotejs Magabyte h Bold Eagle - Timotejs Diva Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.14,9a 2140 4,08 100 000 Midas Mana Cabron
2023-06-04 Ax Guldstoet (Gr 2) Loke Sancy Diamond s Raja Mirchi - Happy Loke Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,2a 2140 2,44 350 000 Janita Silvio Monrose Wine
2023-06-12 F Uttagning E3 ston - långa Eteria s Tactical Landing - Senorita Bonita Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,1a 2140 1,09 100 000 Karma Mearas Kelly Smartface
2023-06-12 F Uttagning E3 ston - långa Kinglet Bird s Nuncio - Vladzia Mauzun Janne Korpi Janne Korpi 1.12,9a 2140 3,70 100 000 Willa Explosive Elegance Kronos
2023-06-12 F Uttagning E3 ston - långa Käraste Sisu s Face Time Bourbon - Dear Abs Mika Forss Petri Salmela 1.13,1a 2140 5,98 100 000 Esmeralda Bez Kitty Mearas
2023-06-12 F Uttagning E3 ston - långa Knickers Sisu s Southwind Frank - Favorite Pants Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.12,6a 2140 10,93 100 000 Coral Coger Ninetta Boko
2023-06-12 F Uttagning E3 ston - långa Esperia Font s Face Time Bourbon - Elenor Boko Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.13,7a 2140 2,20 100 000 Elisabeth Bar Pure Diamond
2023-06-12 F Uttagning E3 h/v - långa Epsom As v Muscle Mass - D.L.Liteful Hanover Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,7a 2140 1,06 100 000 Flotilla Maco Toro
2023-06-12 F Uttagning E3 h/v - långa Capricorn Trot h International Moni - Gift Card Björn Goop Robert Bergh 1.13,1a 2140 4,75 100 000 Immortal Doc S.G.Dracarys
2023-06-12 F Uttagning E3 h/v - långa Global Etalon h Brillantissime - Devilish Yankee Jorma Kontio Fredrik Wallin 1.13,0a 2140 1,69 100 000 King Of Twilight Dream Combo
2023-06-12 F Uttagning E3 h/v - långa Expo Wise As h Ready Cash - Ladyone Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.12,2a 2140 1,14 100 000 You To Class Kingen Mearas
2023-06-21 S Breeders' Course - elimination Everything Bi h Varenne - Las Brisas Bi Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.12,0a 1640 6,97 100 000 Eros Jet Yin Yang
2023-06-24 Breeders' Crown h/v Katzenjammer h Fourth Dimension - Extase d'Inverne Örjan Kihlström Stefan P Pettersson 1.13,7a 2140 8,98 110 000 Micke Sting Caviar From Mine
2023-06-24 Breeders' Crown s Larah Westwood s The Bank - M.T.Heliconia Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.14,0a 2140 2,97 110 000 Kapucine d'Inverne Loke Sancy Diamond
2023-06-29 Å Breeders' Course - elimination Noah Boko h E L Titan - Iowa Boko Mika Forss Jerry Riordan 1.12,1a 1640 1,81 100 000 Global Enjoy Extreme Point
2023-07-01 B E3 långa - h/v (Gr 1) Expo Wise As h Ready Cash - Ladyone Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.12,4a 2140 1,32 1 000 000 S.G.Dracarys Epsom As
2023-07-01 B E3 långa - ston (Gr 1) Coral Coger s Ken Warkentin - Hannah Coger Rikard N Skoglund Ola Åsebö 1.12,9a 2140 9,76 2 000 000 Knickers Sisu Willa Explosive
2023-07-01 B E3-consolation h/v Global Escape h S.J.'s Caviar - Faith Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.14,2a 2140 2,57 100 000 Eclipse As Iknowyouwantme
2023-07-01 B E3-consolation s A Teaser s Flocki d'Aurcy - Escada Arvells Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.14,1a 2140 3,55 100 000 Kelly Smartface Eli Jet
2023-07-05 S Margaretas serie h/v Caviar From Mine h S.J.'s Caviar - Mellby Fashion Björn Goop Jörgen Westholm 1.13,9a 2140 4,93 300 000 Loveislove Pellini Mister Kabuki
2023-07-05 S Margaretas serie s Larah Westwood s The Bank - M.T.Heliconia Mats E Djuse Mattias Djuse 1.13,2a 2140 6,04 300 000 Ninetta Boko Pure Diamond
2023-07-10 Dalatravets Treåringsserie final Zaxton h Trixton - Zara Kronos Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.13,6a 2140 5,54 100 000 Sakima T.H. Kapucine d'Inverne
2023-07-11 J Breeders' Course - elimination Eros Jet h Maharajah - Nocciolaia Jet Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.12,0a 1640 1,98 100 000 Cincinnati Beach S Ni Hao Bros
2023-07-13 Ö Juliloppet S.G.Dracarys h Bold Eagle - Riva del Sole Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,4a 2609 1,91 125 000 Savastano Capricorn Trot
2023-07-23 Ax Slaget vid Axevalla Hed Eclipse As h Nuncio - Fortune As Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,3a 2140 3,78 100 000 Empire As Kong du Dalm
2023-07-25 J Breeders Course - final (Gr 2) Ester degli Dei s Maharajah - Twill Be Done Robin Bakker Paul Hagoort 1.11,7a 1640 1,64 800 000 Eros Jet Everything Bi
2023-07-27 B Norrlands Elitserie - final Expo Wise As h Ready Cash - Ladyone Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.12,1a 2140 1,02 200 000 Global Escape Cabron
2023-07-30 Ti Breeders' Crown h/v Fiftyfour h Fourth Dimension - Backfire Ken Ecce Tomas Malmqvist 1.11,9a 1609 1,35 110 000 Frank S.H. G.R.Torso
2023-07-30 Ti Breeders' Crown s Global Election s Tactical Landing - Uncommon Night Markus Waldmuller Conrad Lugauer 1.11,8a 1609 5,33 110 000 Queen Of America Run Queen Run
2023-08-01 S Sommarfavoriten Icebreaker Pellini h Tactical Landing - Daylon Miracle Dwight Peters Maria Törnqvist 1.13,5a 2140 7,02 200 000 Flotilla Mister Kabuki
2023-08-01 S Sommarfavoriten - ston Larah Westwood s The Bank - M.T.Heliconia Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.13,3a 2140 2,31 200 000 Whoopsy Laday Karma Mearas
2023-08-08 S Sweden Int. Yearling Sales Immortal Doc h Brillantissime - Nikita Broline Carl Johan Jepson Fredrik Wallin 1.13,6a 2140 5,19 250 000 Macahan Underground Artist
2023-08-08 S Sweden Int. Yearling Sales Exposed Sox s Face Time Bourbon - Dicey Spicey Tomas Pettersson Tomas Pettersson 1.13,1a 2140 10,83 125 000 Supreme Success Kilerina
2023-08-08 S Sweden Int. Yearling Sales Cutting Corners s Broadway Hall - Kissed By The West Örjan Kihlström Daniel Redén 1.14,2a 2140 6,91 125 000 Nouchka di Quattro Mary Mee
2023-08-09 Mp Breeders' Crown h/v S.G.Dracarys h Bold Eagle - Riva del Sole Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,6a 2140 1,32 110 000 Pure Steel Kenobi Mearas
2023-08-09 Mp Breeders' Crown s Kinglet Bird s Nuncio - Vladzia Mauzun Örjan Kihlström Daniel Redén 1.15,2a 2140 1,38 110 000 Ni Hao Bros Nightingale
2023-08-12 Å Åby Stora Treåringspris  Kong du Dalm h Feeling Cash - Cevennes Magnus A Djuse Henry Rorgemoen 1.11,7a 1640 8,05 125 000 G.R.Torso I.D.Got A Colt
2023-08-16 S  Wallenius Cup Whoopsy Laday s Tobin Kronos - Harris Street Hall Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.13,1a 1640 1,50 150 000 Eli Jet Farina
2023-08-19 Ro E3 korta - hingstar och valacker (Gr 1) Fiftyfour h Fourth Dimension - Backfire Ken Ecce Tomas Malmqvist 1.10,8a 1640 10,48 1 000 000 Frank S.H. S.G.Dracarys
2023-08-19 Ro E3 korta - ston (Gr 1) A Teaser s Flocki d'Aurcy - Escada Arvells Erik Adielsson Mattias Djuse 1.10,9a 1640 31,16 1 000 000 Larah Westwood Kinglet Bird
2023-08-19 Ro E3-Chansen h/v Flotilla v Readly Express - Rock The Boat Örjan Kihlström Roger Walmann 1.11,9a 1640 1,27 225 000 Fashion Monger Egon Vendil
2023-08-19 Ro E3-Chansen h/v Timotejs Magabyte h Bold Eagle - Timotejs Diva Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.13,6a 1640 3,09 225 000 Fusion Eagra Pantocrator
2023-08-19 Ro E3-Chansen s Käraste Sisu s Face Time Bourbon - Dear Abs Mika Forss Petri Salmela 1.11,0a 1640 23,42 225 000 Supreme Success Xanthis Ibiza
2023-08-19 Ro E3-Chansen s Karma Mearas s Face Time Bourbon - Nice Kronos Erik Adielsson Svante Båth 1.12,0a 1640 16,61 225 000 Naomi Bros Be Brighter Zon
2023-08-23 S Breeders Course 3 years old - bonuslopp Kuiper h Face Time Bourbon - Eddiction Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.13,2a 2140 6,17 125 000 Boreas Nightingale
2023-09-02 J Breeders Course 3 years old - bonuslopp Kind Of Magic F.R. s Ready Cash - Reethi Rah Jet Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.13,4 2140 1,65 125 000 Dirty Sweet Nikki Lane
2023-09-06 S Breeders Course 3 years old - bonuslopp Our Pride h Maharajah - Our Precious Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.14,6a 2640 1,36 125 000 Holcombe Zet Caughtredhanded
2023-09-06 Å Quick Pay Pokalen Lightning Stride s Twister Bi - Unyielding Stride Carl Johan Jepson Jerry Riordan 1.13,8a 2140 10,58 100 000 Kitty Hawk Frida S.H.
2023-09-06 Å Counts Pride Pokalen  Nelson Greenwood h Tobin Kronos - City of Angels Stefan Persson Erwin Bot 1.13,0a 2140 18,14 100 000 Capricorn Trot G.R.Torso
2023-09-13 J Breeders' Crown h/v Flotilla v Readly Express - Rock The Boat Thomas Uhrberg Roger Walmann 1.13,0a 2140 9,40 110 000 Fashion Monger Boreas
2023-09-13 J Breeders' Crown s Ester Degli Dei s Maharajah - Twill Be Done Robin Bakker Paul Hagoort 1.13,6a 2140 1,45 110 000 Global Election Ninetta Boko
2023-09-13 S Höstfavoriten - h/v Kojak Sisu v Muscle Mass - Dixi Sisu Mats E Djuse Timo Nurmos 1.13,1 2140 11,86 200 000 Stens Rubin S.G.Dracarys
2023-09-13 S Höstfavoriten - ston Kinglet Bird s Nuncio - Vladzia Mauzun Örjan Kihlström Daniel Redén 1.13,5a 2140 1,64 200 000 Käraste Sisu Knickers Sisu
2023-09-14 Bo Breeders' Crown h/v Global Escape h S.J.'s Caviar - Faith Mats E Djuse Daniel Wäjersten 1.13,7a 2140 1,71 110 000 Kuiper Timotejs Megabyte
2023-09-14 Bo Breeders' Crown s Tactical Lady s Tactical Landing - Parlia Hanover Mika Forss Petri Salmela 1.14,0a 2140 5,48 110 000 Naomi Bros Coral Coger
2023-09-15 Ro Dalatravets Treåringsserie final Eclipse As h Nuncio - Fortune As Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,9a 2140 1,87 100 000 A Teaser Egon Vendil
2023-09-27 Å Sweden Int. Yearling Sales Targaryan s Varenne - Armbro Voice Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,0 2660 7,74 150 000 Windmill Jaam Mateo di Quattro
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travkriterium Macahan h Maharajah - Filippa Hall Dwight Peters Maria Törnqvist 1.14,5a 2640 4,83 200 000 Fusion Eagra Global Embargo
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travkriterium Boscha Diablo v Traders - Going Diablo Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,2a 2640 2,22 200 000 Fiftyfour Caviar From Mine
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travkriterium Nouri di Quattro h Southwind Frank - Rhiannon Face Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.14,2a 2640 3,96 200 000 Boreas Antognoni
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travkriterium Fame And Glory h Tactical Landing - Olympia Tilly Björn Goop Timo Nurmos 1.13,3a 2640 1,87 200 000 Frank S.H. Savastano
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travkriterium Our Pride h Maharajah - Our Precious Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.13,9a 2640 1,31 200 000 Kuiper Nelson Greenwood
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travkriterium Pantocrator v Quarcio du Chene - Immaculata Gustav Johansson Jerry Riordan 1.13,8a 2640 11,18 200 000 Herakles Zet Stens Rubin
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travkriterium Käraste Sisu s Face Time Bourbon - Dear Abs Mika Forss Petri Salmela 1.13,7a 2140 4,86 150 000 Naomi Bros Exposed Sox
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travoaks Knickers Sisu s Southwind Frank - Favorite Pants Magnus A Djuse Mattias Djuse 1.13,6a 2140 3,06 150 000 Farina Kitty Hawk
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travoaks Elegance Kronos s Muscle Hill - Pampered Winner Björn Goop Björn Goop 1.13,9a 2140 9,17 150 000 A Teaser Run Queen Run
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travoaks Granger s Trixton - Hedwig Mats E Djuse Timo Nurmos 1.13,9a 2140 2,58 150 000 Dial Square Kayleigh
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travoaks Ninetta Boko s Father Patrick - Aida Boko Robbin Bot Erwin Bot 1.12,7a 2140 7,83 150 000 Adriatica Frustration
2023-10-01 S Uttagning Svenskt Travoaks Madewithlove s Daley Lovin - She's Home Made Claes Sjöström Claes Sjöström 1.13,5a 2140 61,37 150 000 Willa Explosive Graces Bird
2023-10-02 Bs Anders Kihlströms Minne - Final Free To Ask v Panne de Moteur - Wanna Dance Mats E Djuse Daniel Wäjersten 1.14,5a 2140 10,24 100 000 Lyckans Sunchaser Zaxton
2023-10-04 J Breeders Course 3 years old - bonuslopp Let Me In v Bold Eagle - Caddie Lavec Per Nordström Per Nordström 1.14,3a 2140 3,97 125 000 De Chambeau Make Or Break Zaz/Nalanji Boko
2023-10-09 Mp Sikta Mot Stjärnorna Immortal Doc h Brillantissime - Nikita Broline Carl Johan Jepson Fredrik Wallin 1.12,5a 2140 5,69 300 000 Kong du Dalm Capricorn Trot
2023-10-13 S Kriterium consolation S.G.Dracarys h Bold Eagle - Riva del Sole Claes Sjöström Roger Walmann 1.14,5a 2640 8,03 200 000 Maco Toro Icebreaker Pellini
2023-10-13 S Oaks consolation Kayleigh s Chapter Seven - Pasithea Face Erik Adielsson Marcus Schön 1.12,9a 2140 1,32 200 000 Monrose Wine Kapucine d'Inverne
2023-10-13 Ro Berndth Martinssons lopp Scorpion Tile h Father Patrick - Love Me Madly Olle Alsén Olle Alsén 1.16,2 2140 4,48 100 000 Cigars Eagle Owl Current Leader
2023-10-14 S Svenskt Travkriterium (Gr 1) Adriatica s Bold Eagle - Xena Brick Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.12,5a 2140 3,59 3 000 000 Ninetta Boko Elegance Kronos
2023-10-14 S Svenskt Travoaks (Gr 1) Fame And Glory h Tactical Landing - Olympia Tilly Björn Goop Timo Nurmos 1.12,5a 2640 2,72 4 000 000 Fiftyfour Our Pride
2023-10-17 Ax Breeders' Crown h/v Nelson Greenwood h Tobin Kronos - City of Angels Stefan Persson Erwin Bot 1.13,6a 2140 4,16 110 000 Savastano Underground Artist
2023-10-17 Ax Breeders' Crown s Jobiline Ridge s Readly Express - Alandias da Vici Carl Johan Jepson Timo Nurmos 1.13,7a 2140 2,16 110 000 Frustration Karma Mearas
2023-10-20 Bs Breeders' Crown h/v Holcombe Zet h Daley Lovin - Gospel Magnus A Djuse Daniel Redén 1.12,8a 2140 10,54 110 000 Immortal Doc Eclipse As
2023-10-20 Bs Breeders' Crown s Elegance Kronos s Muscle Hill - Pampered Winner Björn Goop Björn Goop 1.13,9a 2140 2,27 110 000 Nouchka di Quattro Elin Avant
2023-10-22 Ro Plåt-Svens Minne Coral Coger s Ken Warkentin - Hannah Coger Rikard N Skoglund Ola Åsebö 1.13,5a 2140 3,42 100 000 Sakima T.H. Lyckans Sunchaser
2023-10-25 Å Breeders Course 3 years old - bonuslopp Kanaka s Ready Cash - Bula Bula Am Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen 1.14,6a 2140 3,41 125 000 Zickzack Zack Bouquet Brodde
2023-10-27 Kr Treåringsserien - final Remember Me D.E. h Maharajah - Red Riding Hood Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.14,1a 2140 7,75 150 000 I.D.Got A Colt Queen Of Power
2023-10-29 Bo Treåringsfinal  Kiwi Sisu v Brillantissime - Counselor Ås Sandra Eriksson Sandra Eriksson 1.15,9a 2140 4,05 100 000 Karamell Sisu Heineken Bishop
2023-11-05 S Breeders' Crown semifinaler h/v Boscha Diablo v Traders - Going Diablo Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,1a 2140 11,16 200 000 Fame And Glory Pure Seel
2023-11-05 S Breeders' Crown semifinaler h/v Holcombe Zet h Daley Lovin - Gospel Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,9a 2140 4,21 200 000 Nouri di Quattro Nelson Greenwood
2023-11-05 S Breeders' Crown semifinaler h/v Caviar From Mine h S.J.'s Caviar - Mellby Fashion Björn Goop Jörgen Westholm 1.12,5a 2140 4,90 200 000 Fashion Monger Stens Rubin
2023-11-05 S Breeders' Crown semifinaler s Ninetta Boko s Father Patrick - Aida Boko Örjan Kihlström Erwin Bot 1.13,4a 2140 2,61 200 000 Queen Of Power Willa Explosive
2023-11-05 S Breeders' Crown semifinaler s Adriatica s Bold Eagle - Xena Brick Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.13,3a 2140 2,26 200 000 Elegance Kronos Kitty Hawk
2023-11-05 S Breeders' Crown semifinaler s Ester Degli Dei s Maharajah - Twill Be Done Robin Bakker Paul Hagoort 1.13,1a 2140 2,61 200 000 Queen Of America A Teaser
2023-11-18 E Breeders Crown final - h/v (Gr 1) Stens Rubin v Redly Express - Barham Hanover Erik Adielsson Johan Untersteiner 1.13,5a 2140 29,97 1 600 000 Fame And Glory Nouri di Quattro
2023-11-18 E Breeders Crown final - s (Gr 1) Ester Degli Dei s Maharajah - Twill Be Done Robin Bakker Paul Hagoort 1.12,9a 2140 2,17 800 000 Adriatica Ninetta Boko
2023-11-22 S Kriterierevanschen S.G.Dracarys h Bold Eagle - Riva del Sole Claes Sjöström Roger Walmann 1.15,6a 2640 4,70 200 000 Pantocrator Kojak Sisu
2023-11-22 S Oaksrevanschen Monrose Wine s Nuncio - Winner's Rose Erik Adielsson Johan Untersteiner 1.16,1a 2140 8,35 200 000 Larah Westwood Waypoint Sequence
2023-11-25 J Breeders Course 3 years old - bonuslopp Fiftyfour h Fourth Dimension - Backfire Ken Ecce Tomas Malmqvist 1.12,8a 2140 1,52 400 000 Everything Bi Boreas
2023-11-25 J Breeders Course 3 years old - bonuslopp Countess Face s Muscle Hill - Get Up Smart Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.13,1a 2140 6,47 400 000 Daphne T.M. Sopraventa
2023-11-28 E E3-revanschen - h/v Holcombe Zet h Daley Lovin - Gospel Örjan Kihlström Daniel Redén 1.14,3a 2140 1,36 150 000 Eclipse As Maserati Hall
2023-12-02 S Breeders Course 3 years old - bonuslopp Martha Diablo s Eridan - Sanna Diablo Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.16,0a 2140 4,25 125 000 Brie de Meaux Luna Barosso
2023-12-08 Kr E3-revanschen - öppen Pantocrator v Quarcio du Chene - Immaculata Gustav Johansson Jerry Riordan 1.14,4a 2140 3,03 150 000 Remember Me D.E. Global Enjoy
2023-12-13 S Sören Nordins lopp Eclipse As h Nuncio - Fortune As Örjan Kihlström Reijo Liljendahl 1.13,7a 2140 2,57 100 000 Cabron Waypoint Sequence
2023-12-18 Ö E3-revanschen - öppen Blast Pad s Uncle Lasse - Keypad Claes Sjöström Fredrik Wallin 1.13,3a 1609 8,75 150 000 Frustration The Lion
2023-12-30 G E3-revanschen - ston Waypoint Sequence s Uncle Lasse - Integrated Rikard N Skoglund Stefan Melander 1.14,7a 2140 21,29 150 000 Frustration Selective Calling
2024-02-03 S Margaretas tidiga unghästserie h/v Bear High v Southwind Frank . Fly High Kemp Magnus A Djuse Timo Nurmos 1.14,1a 2140 5,25 300 000 Maserati Hill Call Me Gleipner
2024-02-03 S Margaretas tidiga unghästserie s Staro Raili s Maharajah - Gaia Käll André Eklundh Sofia Aronsson 1.15,6a 2140 3,17 300 000 Quicka Orlando Viva
2024-03-23 S Margaretas tidiga unghästserie h/v Killiam Fromentro h Villiam - Caryatide Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.12,2a 2140 1,31 300 000 S.G.Dracarys Immortal Doc
2024-03-23 S Margaretas tidiga unghästserie s Loke Sancy Diamond s Raja Mirchi - Happy Loke Stefan Persson Ulf Stenströmer 1.3,5a 2140 7,08 300 000 Staro Raili Coral Coger
2024-03-29 F Copiads Silverpokal Quintus Tooma h S.J.'s Caviar - Inventive Tooma Ulf Ohlsson Svante Ericsson 1.14,1 2140 76,64 100 000 Optimum Relight Speedy Ace Vicane
2024-04-08 F Breeders' Crown h/v Express Cash v Readly Express - Order By Cash Andreas Lövdahl Andreas Lövdal 1.13,8a 2140 6,46 110 000 S.G.Dracarys Holcombe Zet
2024-04-08 F Breeders' Crown s Madewithlove s Daley Lovin - She's Home Made Claes Sjöström Claes Sjöström 1.13,5a 2140 26,01 110 000 Naomi Bros Monrose Wine
2027-04-18 Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp Holcombe Zet h Daley Lovin - Gospel Örjan Kihlström Daniel Redén 1.13,1a 2140 3,68 100 000 Remember Me D.E. Kilmister
2027-04-18 Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp Global Etalon h Brillantissime - Devilish Yankee Magnus A Djuse Fredrik Wallin 1.13,8a 2140 2,69 100 000 Kuiper Pantocrator
2027-04-18 Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp Call Me Gleipner h Explosive Matter - Gleipner Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.12,8a 2140 4,36 100 000 King Of Twilight Macahan
2027-04-18 Å Konung Gustaf V:s Pokal - uttagningslopp Baron Tilly h Ready Cash - Infra Tilly Carl Johan Jepson David Persson 1.12,7a 2140 7,98 100 000 Herakles Zet Önas Spartacus
2027-04-18 Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp Eteria s Tactical Landing - Senorita Bonita Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,7a 2140 2,60 100 000 Farina Kapucine d'Inverne
2027-04-18 Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp Countess Face s Muscle Hill - Get Up Smart Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.13,7a 2140 1,71 100 000 Naomi Bros Kinglet Bird
2027-04-18 Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp Willa Explosive s Explosive Matter - Veroni Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.12,9a 2140 7,16 100 000 Staro Raili Waypoint Sequence
2027-04-18 Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp Xia Lloyd s Raja Mirchi - Marita's Legacy Dante Kolgjini Adrian Kolgjini 1.13,5a 2140 4,40 100 000 Ninetta Boko Queen Of Power
2027-04-18 Å Drottnings Silvias Pokal - uttagningslopp Karaboudjan s Walner - Noblesse Blue Chip Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.13,2a 2140 7,24 100 000 Lightning Stride Monrose Wine
2024-04-26 U Damklubben stora Fyraåringspris Zaxton h Trixton - Zara Kronos Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.14,3a 2140 2,15 100 000 Coral Coger Kiwi Sisu
2024-05-04 Å Konung Gustaf V:s Pokal Baron Tilly h Ready Cash - Infra Tilly Carl Johan Jepson David Persson 1.11,9a 2140 5,55 1 000 000 Remember Me D.E. Global Etalon
2024-05-04 Å Drottning Silvias Pokal Karaboudjan s Walner - Noblesse Blue Chip Erik Adielsson Adrian Kolgjini 1.12,5a 2140 3,23 1 000 000 Willa Explosive Eteria
2024-05-08 S Margaretas tidiga unghästserie h/v Killiam Fromentro h Villiam - Caryatide Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.12,1a 2140 1,18 300 000 Nelson Geenwood Icebreaker Pellini
2024-05-08 S Margaretas tidiga unghästserie s Queen Of Power s Readly Express - Britt Palema Örjan Kihlström Fredrik Persson 1.13,4a 2140 4,59 300 000 Vikens Bonjour Coral Coger
2024-05-16 Ö Rune Johansson Grand Prix Herakles Zet h Propulsion - Bellatrix Zet Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,0a 2100 1,65 125 000 Naomi Bros Macahan
2024-05-19 Åm Breeders' Crown h/v Bicc's Tobee v Tobin Kronos - Bicc's Honeybee Carl Johan Jepson Maria Törnqvist 1.13,4a 2080 5,47 110 000 Boscha Diablo Global Enjoy
2024-05-19 Åm Breeders' Crown s Foxtail Pine s Maharajah - Pine Cone C.A. Björn Goop Håkan K Persson 1.13,7a 2080 4,12 110 000 Blast Pad Daim Brodda
2024-05-20 Hd Stogenrepet Countess Face s Muscle Hill - Get Up Smart Dante Kolgjini Adrian Kolgjini 1.11,8a 1609 3,19 100 000 Kitty Hawk Janita Silvio
2024-05-26 S Delicious lopp - Fyraåringseliten -ston Ester Degli Dei s Maharajah - Twill Be Done Robin Bakker Paul Hagoort 1.09,5a 1640 2,83 500 000 Eteria Gigi Hanover
2024-05-26 S Tommy Hannés Lopp - Fyraåringseliten Devilish Hill v Muscle Hill - Devilish Delight Magnus Teien Gundersen Geir Vegard Gundersen 1.09,3a 1640 15,21 500 000 Crown Holcombe Zet
2024-06-01 Mp Ina Scots Ära I.D.Got A Colt h Bar Hopping - Sweet Mademoiselle Robert Bergh Robert Bergh 1.12,3a 2140 56,66 300 000 Kuiper Biccs's Tobee
2024-06-19 S Prix Diana Zet Ninetta Boko s Father Patrick - Aida Boko Örjan Kihlström Erwin Bot 1.12,2a 2140 4,07 400 000 Adriatica Graces Bird
2024-06-19 S Prix Readly Express Killiam Fromentro h Villiam - Caryatide Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.11,1a 2140 2,41 600 000 Icebreaker Pellini Fame And Glory
2024-06-21 H Breeders' Crown h/v Macahan h Maharajah - Filippa Hall Carl Johan Jepson Maria Törnqvist 1.12,5a 2140 1,93 110 000 Enea Font Not For Sale
2024-06-21 H Breeders' Crown s Secret Volo s Walner - Secret Serenity Magnus A Djuse Marcus Schön 1.13,1a 2140 4,60 110 000 Kinglet Bird Friendofthephantom
2024-06-24 Hd Genrepet Kong du Dalm h Feeling Cash - Cevennes Björn Steine Henry Rorgemoen 1.11,8a 1609 2,39 100 000 Dats Tore Remember Me D.E.
2024-06-24 Hd Stosprintern - uttagningslopp Ester Degli Dei s Maharajah - Twill Be Done Robin Bakker Paul Hagoort 1.11,5a 1609 1,06 100 000 Xia Lloyd Caia
2024-06-24 Hd Stosprintern - uttagningslopp Karaboudjan s Walner - Noblesse Blue Chip Erik Adielsson Adrian Kolgjini 1.10,9a 1609 1,98 100 000 Naomi Bros Sobel Exellence
2024-06-24 Hd Stosprintern - uttagningslopp Lightning Stride s Twister Bi - Unyielding Stride Carl Johan Jepson Jerry Riordan 1.10,7a 1609 2,26 100 000 Willa Explosive Ixie
2024-06-24 Hd Stosprintern - uttagningslopp Kitty Hawk s Fourth Dimension - Nalda Nof Mats E Djuse Stefan P Pettersson 1.11,8a 1609 4,05 100 000 Xanthis Ibiza Queen Of The Night
2024-06-23 Vg Fyraåringslopp Arctic Dominant v Andover Hall - Cyris Lane Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.15,4 2650 5,68 125 000 Zebulon Bouquet Brodde
2024-07-02 S Margaretas tidiga unghästserie h/v Epic Kronos h Muscle Hill - Firefly Örjan Kihlström Daniel Redén 1.11,5a 2140 7,40 300 000 Savile Row The Lion
2024-07-02 S Margaretas tidiga unghästserie s Maharasha s Maharajah - Sheismydream S.S. Björn Goop Thor Borg 1.12,7a 2140 2,93 300 000 Orlando Viva Can Can Broline
2024-07-04 Hd SprinterMästaren - elim Kuiper h Face Time Bourbon - Eddiction Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.11,1a 1609 1,92 100 000 Herakles Zet Roger More
2024-07-04 Hd SprinterMästaren - elim King Of Twilight h Bold Eagle - Amity Kronos Björn Goop Magnus Dahlén 1.11,7a 1609 3,04 100 000 Crown Immortal Doc
2024-07-04 Hd SprinterMästaren - elim D'Apper h Walner - D'One Magnus A Djuse Daniel Redén 1.11,5a 1609 4,15 100 000 Holcombe Zet Underground Artist
2024-07-04 Hd SprinterMästaren (Gr 1) Crown h Chapter Seven - Amour Heiress Erik Adielsson Daniel Redén 1.10,3a 1609 9,29 1 200 000 Stens Rubin Kuiper
2024-07-04 Hd Stosprintern (Gr 2) Kitty Hawk s Fourth Dimension - Nalda Nof Mats E Djuse Stefan P Pettersson 1.11,0a 1609 7,22 900 000 Ester Degli Dei Xia Lloyd
2024-07-12 Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
2024-07-12 Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
2024-07-12 Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
2024-07-12 Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
2024-07-12 Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
2024-07-12 Ax Stochampionatet - uttagningslopp                      
2024-07-17 E Eskilstuna Fyraåringstest                      
2024-07-18 B Norrlands Elitserie - Final                      
2024-07-21 Ax  StoChampionatet                      
  Ax Stochampionatet - consolation                      
2024-07-30 J Prix Cagnes-Sur-Mer                      
  Dalatravets Fyraåringsfinal                      
2024-07-28 L Breeders' Crown h/v                      
2024-07-28 L Breeders' Crown s                      
2024-07-31 Vi Erik Cederqvists Minneslopp                      
2024-08-07 Ös Breeders' Crown h/v                      
2024-08-07 ÖS Breeders' Crown s                      
2024-08-10 Å Ragnar Thorngrens Minne                      
2024-08-20 J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Svenskt Travderby - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Derbystoet - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Derbystoet - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Derbystoet - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Derbystoet - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Derbystoet - uttagningslopp                      
2024-08-20 J Derbystoet - uttagningslopp                      
  B Tsar d'Invernes lopp                      
2024-09-01 J Svenskt Travderby                      
2024-09-01 J Derbystoet                      
2024-09-01 J Breeders Course Bonuslopp                      
2024-09-01 J Breeders Course ston Bonuslopp                      
  G Fyraåringsstjärnan                      
2024-09-09 Sk Breeders' Crown h/v                      
2024-09-09 Sk Breeders' Crown s                      
2024-09-11 J Breeders' Crown h/v                      
2024-09-11 J Breeders' Crown s                      
  Å Åby's Sweden Int. Yearling Sales                      
  Ö Najos Minne                      
    Uttagning Grand Prix de l'UET                      
    Uttagning Grand Prix de l'UET                      
  Bs Anders Kihlströms Minne - Final                      
2024-10-16 Kr Breeders' Crown h/v                      
2024-10-16 Kr Breeders' Crown s                      
2024-10-16 Ro Breeders' Crown h/v                      
2024-10-16 Ro Breeders' Crown s                      
  Kr Fyraåringsserien - final                      
2024-11-03 S Breeders' Crown , semifinal hv                      
2024-11-03 S Breeders' Crown , semifinal hv                      
2024-11-03 S Breeders' Crown , semifinal hv                      
2024-11-03 S Breeders' Crown , semifinal s                       
2024-11-03 S Breeders' Crown , semifinal s                       
2024-11-03 S Breeders' Crown , semifinal s                       
  Å S.t Leger                      
2024-11-16 E Breeders' Crown , Final hv                      
2024-11-16 E Breeders' Crown , Final s                       
  S Svensk Travsports Fyraåringsmonté                      
  S Gunnar Nordins lopp