|
|
|
|
|
Klass III final |
|
|
|
|
|
|
|
3 åriga och äldre |
|
|
Datum Bana |
|
Vinnare |
Kön |
|
Härstamning |
|
Körsven |
|
Tränare |
|
Tid |
Odds |
|
1:a pris |
|
|
Tvåa |
|
Trea |
|
|
2009-12-26 |
S |
|
Never Again |
h |
|
Viking Kronos - Bourbon Eyes |
|
Örjan Kihlström |
|
Stefan Hultman |
|
1.15,4a |
2.07 |
|
200 000 |
|
|
Leo on Line |
|
Helge Palema |
|
|
2009-11-14 |
G |
|
Marshal Hackstable |
h |
|
Power to Charm -
Melodic Hackstable |
|
Claes Svensson |
|
Claes Svensson |
|
1.15,3a |
10.39 |
|
200 000 |
|
|
Gills Abbe |
|
Daytona Ås |
|
|
2009-10-03 |
S |
|
Mountain Man |
h |
|
Everest Ås -
Marianne Laday |
|
Åke Svanstedt |
|
Åke Svanstedt |
|
1.15,1a |
5.94 |
|
200 000 |
|
|
Rolls Royce |
|
A.S.A.Royal Tail |
|
|
2009-08-08 |
S |
|
Red Chili Leaf |
v |
|
Viking Kronos -
Jesse Leaf |
|
Örjan Kihlström |
|
Mikael Selin |
|
1.14,3a |
2.59 |
|
200 000 |
|
|
Yosemite Boko |
|
Baht Launcher |
|
|
2009-06-27 |
G |
|
Sahara C.Four |
h |
|
Express
Ride - Sahara Shadow |
|
Erik Adielsson |
|
Stig H Johansson |
|
1.13,8a |
2.61 |
|
200 000 |
|
|
Bart Sjöhammar |
|
Centenary Tooma |
|
|
2009-05-30 |
S |
|
Sahara C.Four |
h |
|
Express
Ride - Sahara Shadow |
|
Erik Adielsson |
|
Stig H Johansson |
|
1.13,8a |
1.83 |
|
200 000 |
|
|
Dear Jackie |
|
Merci Arriba |
|
|
2009-04-18 |
Å |
|
Lovely
Lidob |
h |
|
Love
You - Glad Palema T. |
|
Daniel Olsson |
|
Mimmi Elfstrand |
|
1.13,5a |
10.95 |
|
200 000 |
|
|
Trackstar |
|
Ibiza Broline |
|
|
2009-03-07 |
Mp |
|
Lovely
Lidob |
h |
|
Love
You - Glad Palema T. |
|
Daniel Olsson |
|
Mimmi Elfstrand |
|
1.15,3a |
1.70 |
|
200 000 |
|
|
Staro
Blackstone |
|
Staro
Camp David |
|
|
2009-01-31 |
Ö |
|
Give
To Get |
v |
|
Supergill - She Only
Knows |
|
Håkan K Persson |
|
Håkan K Persson |
|
1.14,9a |
6.13 |
|
200 000 |
|
|
Rakas |
|
City
Hall |
|
|
2008-12-27 |
S |
|
Stormningen |
v |
|
Beseiged -
Ljusningen |
|
Björn
Goop |
|
Kari Lähdekorpi |
|
1.15,9a |
2.76 |
|
200 000 |
|
|
Don
Cascade |
|
Locatelli
Bob |
|
|
2008-11-08 |
G |
|
Senso Unico |
h |
|
Toss Out - Hanna All |
|
Björn Goop |
|
Olle Goop |
|
1.16,3a |
4.12 |
|
200 000 |
|
|
Morumotto |
|
Jean Dobel |
|
|
2008-10-04 |
S |
|
Askö
Toy |
s |
|
Jobie Tempest -
Sugar Eve |
|
Dagfinn
Aarum |
|
Per-Arne Persson |
|
1.15,5a |
16.86 |
|
200 000 |
|
|
Otto
Streamline |
|
Don't
Stop |
|
|
2008-08-09 |
S |
|
Evening Star |
h |
|
Smasher - Ella
Hornline |
|
Jorma Kontio |
|
Timo Nurmos |
|
1.14,1a |
5.92 |
|
200 000 |
|
|
Abbe Palema |
|
Regent Marib |
|
|
2008-06-28 |
B |
|
Iceland |
h |
|
Scarlet Knight -
Grandezza |
|
Örjan Kihlström |
|
Stefan Melander |
|
1.14,8a |
2.09 |
|
200 000 |
|
|
Ottes Vigo |
|
Trainee E. |
|
|
2008-05-24 |
S |
|
Bonus Käll |
h |
|
Muscles Yankee -
Leva Käll |
|
Erik Adielsson |
|
Stig H Johansson |
|
1.13,9a |
3.38 |
|
200 000 |
|
|
Hot Broline |
|
Zac Seabrook |
|
|
2008-04-19 |
Å |
|
Elin's Pride |
s |
|
Turbo Thrust - Lady
Bee Laday |
|
Per Linderoth |
|
Lars Wikström |
|
1.15,7a |
6.33 |
|
200 000 |
|
|
Västerbo Traveller |
|
Asterix Tooma |
|
|
2008-03-08 |
Mp |
|
Carmel |
h |
|
Easy Lover -
Samantha Avans |
|
Örjan Kihlström |
|
Timo Nurmos |
|
1.15,1a |
4.76 |
|
200 000 |
|
|
Finish Flyer |
|
Solitary Man |
|
|
2008-02-02 |
Ö |
|
Quarcio du Chene |
h |
|
Capriccio - Indira
du Chene |
|
Björn Goop |
|
Olle Goop |
|
1.16,2a |
1.40 |
|
200 000 |
|
|
Manhattan |
|
Access Tooma |
|
|
2007-12-26 |
S |
|
Yankee Boy Blou |
v |
|
Giant Chill - Mamie
Rozz |
|
Stefan Söderkvist |
|
Jan Hellstedt |
|
1.16,5a |
40.06 |
|
200 000 |
|
|
Lass Inspiration |
|
Lightning Flight |
|
|
2007-11-10 |
S |
|
Smash Express |
v |
|
Smasher - Nina
Beauty |
|
Peter Untersteiner |
|
Alf Engerby |
|
1.15,2a |
20.64 |
|
200 000 |
|
|
Di Caprio Tuna |
|
Staro Allentown |
|
|
2007-09-29 |
S |
|
Carpaccio |
h |
|
Buvetier d'Aunou -
Spinoni Bell |
|
Håkan Eriksson |
|
Håkan Eriksson |
|
1.16,0a |
6.14 |
|
200 000 |
|
|
Casanova Chip |
|
Äldans K. |
|
|
2007-08-11 |
S |
|
Meadow Zoot |
h |
|
Meadowbranch Lucky -
Crown Jevel |
|
Björn Goop |
|
Anders Öberg |
|
1.14,3a |
2.83 |
|
200 000 |
|
|
Greven av Broline |
|
Egola Boy |
|
|
2007-06-30 |
Ö |
|
El Nino Kemp |
h |
|
Express Ride - Gina
Panca |
|
Per Lennartsson |
|
Christer Nyström |
|
1.15,6a |
4.16 |
|
200 000 |
|
|
Dunder Kap |
|
High Defender |
|
|
2007-05-26 |
S |
|
Rutger Raket |
v |
|
Trade Balance -
Annie Freight |
|
Björn Goop |
|
Olle Goop |
|
1.14,3a |
1.38 |
|
200 000 |
|
|
Show Life |
|
Rail Candid |
|
|
2007-04-21 |
Å |
|
Bowling Inferno |
h |
|
Barbeque - New Doux |
|
Stefan Söderqvist |
|
Christina Medin |
|
1.15,3a |
1.69 |
|
200 000 |
|
|
Active Iron |
|
Regina Labb |
|
|
2007-03-10 |
Mp |
|
Commander Crowe |
v |
|
Juliano Star -
Somack |
|
Johnny Takter |
|
Petri Puro |
|
1.14,7a |
1.15 |
|
150 000 |
|
|
Mister Sigel |
|
King Haro |
|
|
2007-02-03 |
S |
|
Zero Sum Game |
v |
|
Ride the Night -
Jessie Rose |
|
Häkan Eriksson |
|
Erling Fogman |
|
1.15,4a |
5.81 |
|
150 000 |
|
|
Kippis |
|
Aces Jollybob |
|
|
2006-12-30 |
S |
|
Diamond Viking |
v |
|
Turnpike Taylor -
Shannon Brunn |
|
Jorma Kontio |
|
Nils Enqvist |
|
1.16,3a |
8.70 |
|
150 000 |
|
|
Urgent Sund |
|
Black Gold |
|
|
2006-11-11 |
S |
|
Verdi Sund |
h |
|
Super Photo Kosmos -
Songlark Lobell |
|
Björn Goop |
|
Stefan Melander |
|
1.17,8a |
4.96 |
|
150 000 |
|
|
Hawaii Brodda |
|
Myra Mejl |
|
|
2006-09-30 |
S |
|
Carolina Queen |
s |
|
Super Arnie -
Carisma D. |
|
Mikael Lindmark |
|
Mikael Lindmark |
|
1.15,6ag |
9,76 |
|
150 000 |
|
|
Janitsjar |
|
New Photo |
|
|
2006-08-12 |
S |
|
Mayday Photo |
v |
|
S.J.'s Photo - Texa
Toy |
|
Björn Goop |
|
Kari Lähdekorpi |
|
1.14,3a |
34.64 |
|
150 000 |
|
|
Oden Boy |
|
Proud Ås |
|
|
2006-07-01 |
F |
|
Conrads on Line |
h |
|
Rite On Line -
Karenina Lobell |
|
Björn Goop |
|
Olle Goop |
|
1.13,9a |
2.50 |
|
150 000 |
|
|
Ivana Frontline |
|
Mr New Dawn |
|
|
2006-05-27 |
S |
|
Leader Ås |
h |
|
Garland Lobell -
Around the Action |
|
Torbjörn Jansson |
|
Svante Båth |
|
1.14,9a |
40.06 |
|
150 000 |
|
|
Fire Concord |
|
Mackmody |
|
|
2006-04-22 |
Å |
|
Eges Officer |
v |
|
Foreign Office -
Qvicka Randi |
|
Björn Goop |
|
Olle Goop |
|
1.14,4a |
4.28 |
|
150 000 |
|
|
Enough Bitter |
|
Gullric |
|
|
2006-03-11 |
Mp |
|
Nicolas Cake |
v |
|
Beseiged - Miss
Nicole |
|
Björn Goop |
|
Stefan Persson |
|
1.15,6a |
4.25 |
|
150 000 |
|
|
Nilas Gene |
|
Hunted Man |
|
|
2006-02-04 |
S |
|
Play on Me |
v |
|
Copiad - Gia Pride |
|
Lars Wester |
|
Lars-Olof Spång |
|
1.15,5a |
8.59 |
|
150 000 |
|
|
Ymers Diamant |
|
Svedbo Pontiac |
|
|
2005-12-26 |
S |
|
Cotton Road |
v |
|
Meadow Road - Alison |
|
Jörgen Sjunnesson |
|
Bengt Sylvan |
|
1.16,0a |
6.36 |
|
150 000 |
|
|
Victor Cavallo |
|
Glowlite |
|
|
2005-11-12 |
S |
|
Loverboy Pellini |
v |
|
Alf Palema -
Lisettita Brandy |
|
Thomas
Uhrberg |
|
Thomas
Uhrberg |
|
1.15,6a |
1.85 |
|
150 000 |
|
|
F.D.Currie |
|
Orlando Karsk |
|
|
2005-10-01 |
S |
|
Don Silvio |
h |
|
Trade Balance - Com
Harmonica |
|
Peter Untersteiner |
|
Peter Untersteiner |
|
1.15,1a |
2.68 |
|
150 000 |
|
|
Swift Hornline |
|
Joujou Farming |
|
|
2005-08-13 |
S |
|
Tequilaracing Rose |
h |
|
Express Ride -
Klenod Rozz |
|
Stig H Johansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.13,8a |
2.09 |
|
150 000 |
|
|
Salma Boko |
|
Samuraj F. |
|
|
2005-07-02 |
Ro |
|
Västerbo Montoya |
v |
|
Houston Laukko -
Västerbo Mi Amiga |
|
Robert Bergh |
|
Robert Bergh |
|
1.14,5a |
19.04 |
|
150 000 |
|
|
Domain Launcher |
|
Bellini |
|
|
2005-05-28 |
S |
|
Figo Gross |
h |
|
Smasher - Coccia |
|
Björn Goop |
|
Bertil C Johansson |
|
1.14,0a |
3.61 |
|
150 000 |
|
|
Isolated |
|
Robis Ingo |
|
|
2005-04-16 |
Å |
|
Daniel Palema |
v |
|
Alf Palema - Erica
Palema |
|
Åke Svanstedt |
|
Åke Svanstedt |
|
1.15,9 |
12.38 |
|
150 000 |
|
|
Emil Palema |
|
Made to Measure |
|
|
2005-03-12 |
Mp |
|
Ballad Ribb |
v |
|
Copiad - Heaven Sent |
|
Åke Svanstedt |
|
Åke Svanstedt |
|
1.18,1 |
2.30 |
|
150 000 |
|
|
Sargasso |
|
Arnie Somolli |
|
|
2005-02-05 |
S |
|
B.W.T.Theone |
v |
|
Supertoy
- Queen of Hearts |
|
Jorma Kontio |
|
Petri Puro |
|
1.16,3g |
3.46 |
|
150 000 |
|
|
What a Topgun |
|
Affe Fager |
|
|
2004-12-26 |
S |
|
Mellby Nim |
s |
|
Smasher - Impish
Hornline |
|
Örjan Kihlström |
|
Roger Walmann |
|
1.16,4 |
5.59 |
|
150 000 |
|
|
Ludvig Palema |
|
Vägmästarn |
|
|
2004-11-13 |
S |
|
Ranunkel |
v |
|
Baron Karsk -
Jasmine Spin |
|
Lars Erixon |
|
Thomas L Larsson |
|
1.16,7 |
11.28 |
|
150 000 |
|
|
Rado |
|
Carry Me Back |
|
|
2004-10-02 |
S |
|
Martimex |
v |
|
Vip Tilly - Blitzi
Kim |
|
Mats Karlsson |
|
Mats Karlsson |
|
1.15,0 |
11.63 |
|
150 000 |
|
|
Maximilian O.C. |
|
What a Man |
|
|
2004-08-07 |
s |
|
Kahili |
h |
|
Silver Pine -
Broadway Blitz |
|
Stefan Persson |
|
Stefan Persson |
|
1.15,1 |
5.50 |
|
150 000 |
|
|
Profit Ås |
|
Donne King |
|
|
2004-07-03 |
E |
|
Allyhills Paulina |
s |
|
Super Arnie -
Minnesota Yankee |
|
Jorma Kontio |
|
Ale Lindgren |
|
1.14,1 |
3.34 |
|
150 000 |
|
|
D.C.Whopper |
|
Maxi Jaguar |
|
|
2004-05-29 |
S |
|
Max Flukt |
v |
|
Spotlite Lobell -
Kvick Flukt |
|
Kent Knutsson |
|
Kent Knutsson |
|
1.15,3 |
1.65 |
|
150 000 |
|
|
Hope to Cope |
|
Queen Cape |
|
|
2004-04-17 |
Å |
|
Victory Toll |
v |
|
Smasher - Sonja Toll |
|
Åke Svanstedt |
|
Åke Svanstedt |
|
1.16,1 |
9.11 |
|
150 000 |
|
|
Kelly Farming |
|
Commessa H.B.D. |
|
|
2004-03-13 |
Mp |
|
Diamant Broline |
s |
|
Giant Chill -
Harmony Broline |
|
Stig H Johansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.17,1 |
40.63 |
|
150 000 |
|
|
Anelka |
|
High Speed |
|
|
2004-02-07 |
S |
|
Salo |
h |
|
Kosar - Sekina |
|
Bo Eklöf |
|
Kenneth Karlsson |
|
1.16,6 |
2.91 |
|
150 000 |
|
|
Damn Good Jon |
|
Brian Ås |
|
|
2003-12-27 |
S |
|
Eive Laday |
v |
|
Deliberate Speed -
Donna Marie |
|
Veijo Heiskanen |
|
Veijo Heiskanen |
|
1.15,6 |
12.47 |
|
150 000 |
|
|
Trögds Edvin |
|
Make it So |
|
|
2003-11-08 |
S |
|
Lascaux |
h |
|
Coktail Jet - Stony
Exchange |
|
Jorma Kontio |
|
Peter Dahlin |
|
1.15,7 |
1.30 |
|
150 000 |
|
|
Ebbe Sun |
|
Tsaren |
|
|
2003-10-04 |
S |
|
Zephyr E. |
v |
|
Foolish Crown -
Nettan E. |
|
Erik Adielsson |
|
Dennis Larsson |
|
1.16,0 |
18.10 |
|
150 000 |
|
|
Arizona Sun |
|
Lass Caps |
|
|
2003-08-09 |
S |
|
Frosts Oilbaron |
h |
|
Pine Chip - Theiza |
|
Erik Adielsson |
|
Kari Lähdekorpi |
|
1.15,0 |
3.06 |
|
150 000 |
|
|
The Real Challange |
|
Solero Briljant |
|
|
2003-06-28 |
G |
|
Fly Zet |
h |
|
Tibbe Lavec - Kramer
Nice |
|
Elin Gustavsson |
|
Jim Frick |
|
1.15,9 |
9.90 |
|
150 000 |
|
|
Duomatic |
|
Isco Remax |
|
|
2003-05-24 |
S |
|
Gurra du Ling |
v |
|
Anders Crown -
Gloryling |
|
Jorma Kontio |
|
Timo Nurmos |
|
1.15,2 |
3.46 |
|
150 000 |
|
|
Classio |
|
Romeo Sund |
|
|
2003-04-05 |
Å |
|
Lill Adolf |
v |
|
Western Winner -
Sissel Flukt |
|
Lutfi Kolgjini |
|
Lutfi Kolgjini |
|
1.16,1 |
2.67 |
|
150 000 |
|
|
Twostep |
|
Crownwinner L. |
|
|
2003-02-15 |
S |
|
Aces Falk |
v |
|
Kosar - Aces Nancy |
|
Erik Adielsson |
|
Jörgen Pettersson |
|
1.15,9 |
9.37 |
|
150 000 |
|
|
Hootka |
|
Sintram Creek |
|
|
2002-12-28 |
S |
|
Count's Dream |
v |
|
Pale Amber - Can't
Miss |
|
Olle Goop |
|
Olle Goop |
|
1.16,3 |
5.27 |
|
150 000 |
|
|
Goofy M.M. |
|
Anders On |
|
|
2002-11-09 |
S |
|
Don Somolli |
v |
|
Quick Somolli -
Donna Summer |
|
Lars Lindberg |
|
Lars Lindberg |
|
1.16,4 |
7.90 |
|
150 000 |
|
|
Brunton Tilly |
|
Agaton Crown |
|
|
2002-09-21 |
Å |
|
Lobys Tex |
v |
|
Indus - Texas Lisa |
|
Veijo Heiskanen |
|
Veijo Heiskanen |
|
1.16,9 |
3.02 |
|
150 000 |
|
|
Cassi High |
|
Technician |
|
|
2002-08-10 |
S |
|
Dash Girl |
s |
|
Giant Chill - Dash
Dot |
|
Stig H Johansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.15,7 |
3.58 |
|
150 000 |
|
|
Beautiful Accent |
|
Proud On Earth |
|
|
2002-06-29 |
B |
|
Magic Road |
v |
|
Meadow Road -
Gärdtre Gasell |
|
Stig H Johansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.16,5 |
2.71 |
|
150 000 |
|
|
T.J.Cocktail |
|
Louise Prince |
|
|
2002-05-25 |
S |
|
Amarillo Ås |
v |
|
Mack Lobell - Jambo
Lisa |
|
Åke Svanstedt |
|
Åke Svanstedt |
|
1.16,3 |
9.65 |
|
150 000 |
|
|
Rondo S.I.R. |
|
Rapid Blues |
|
|
2002-04-06 |
Å |
|
Stephanie Brodda |
s |
|
Spotlite Lobell -
Symfoni Brodda |
|
Peter Untersteiner |
|
Peter Untersteiner |
|
1.15,5 |
4.19 |
|
150 000 |
|
|
O.F.Dynamite |
|
Skogans Victoria |
|
|
2002-02-16 |
S |
|
Gold Star |
v |
|
Turbo Thrust - Sugar
Emmy |
|
Fredrik B Larsson |
|
Fredrik B Larsson |
|
1.17,1 |
3.62 |
|
150 000 |
|
|
Tyburn Tree |
|
Garderud |
|
|
2001-12-29 |
S |
|
Ferrytown |
h |
|
Shogun Lobell -
Speedy Tatum |
|
Stig H Johansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.16,8 |
2.20 |
|
150 000 |
|
|
Jukebox |
|
Happy Allan |
|
|
2001-11-10 |
S |
|
Light a Tealight |
v |
|
Lindy's Crown -
Todays Memory |
|
Dan Widegren |
|
Dan Widegren |
|
1.16,6 |
23.14 |
|
150 000 |
|
|
Alex Broline |
|
Noble Hero |
|
|
2001-09-15 |
Å |
|
Jamille |
v |
|
Giant Chill - Eline |
|
Fredrik Pedersen |
|
Lisa Österlund |
|
1.16,0 |
5.76 |
|
150 000 |
|
|
Giant Fruit |
|
Fransie |
|
|
2001-08-04 |
S |
|
Top Guard |
v |
|
On Guard - Keystone
Celebrity |
|
Olle Carlsson |
|
Olle Carlsson |
|
1.16,2 |
6.49 |
|
150 000 |
|
|
Beautys Return |
|
Davidoff Dicks |
|
|
2001-06-30 |
Ö |
|
Jupiter |
h |
|
Kosar - Sugar Ace |
|
Jan-Erik Erikson |
|
Jan-Erik Erikson |
|
1.16,2 |
3.20 |
|
150 000 |
|
|
Orkan Håleryd |
|
Otto Somatic |
|
|
2001-05-26 |
S |
|
Jetong |
h |
|
Alf Palema - Miss
Tibur |
|
Stig H Johansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.14,7 |
2.29 |
|
150 000 |
|
|
Whiz Kid |
|
Spirituell |
|
|
2001-04-07 |
Å |
|
Moongate |
v |
|
To the Gate - Monie
Västerbo |
|
Torbjörn Jansson |
|
Svante Båth |
|
1.17,2 |
4.39 |
|
150 000 |
|
|
Hard Value |
|
Conrads Vip |
|
|
2001-02-24 |
S |
|
Smiss My Heart |
v |
|
Demilo Hanover -
Smiss Locorita |
|
Robert Bergh |
|
Robert Bergh |
|
1.16,3 |
32.44 |
|
125 000 |
|
|
Dr Lavec |
|
Peace Champ |
|
|
2000-12-23 |
S |
|
Criks Philimon |
v |
|
Backstreet Guy -
Meadowbranch Dawn |
|
Torbjörn Jansson |
|
Jan
Schön |
|
1.16,3 |
7.23 |
|
125 000 |
|
|
Power Shot |
|
Mattis Snix |
|
|
2000-11-11 |
S |
|
Imperial d'Or |
v |
|
Probe - Com Baby |
|
Jim Frick |
|
Yngve Gustavsson |
|
1.16,0 |
2.83 |
|
125 000 |
|
|
Jison Lindflower |
|
Galant Brodde |
|
|
2000-09-16 |
Å |
|
Pride Brother |
h |
|
Zoot Suit - Topsy
Pride |
|
Åke Svanstedt |
|
Åke Svanstedt |
|
1.16,5 |
11.65 |
|
125 000 |
|
|
Quit Crik |
|
Armando Diaz |
|
|
2000-08-05 |
S |
|
Västerbo Today |
h |
|
Västerbo Gracias -
Bowlers Dream |
|
Mikael Lindmark |
|
Michael Demmers |
|
1.15,3 |
5.49 |
|
125 000 |
|
|
Captiva Joh |
|
Domenico I.T. |
|
|
2000-07-01 |
F |
|
Origo Giant |
h |
|
Giant Chill - Toola |
|
Tonny G Nilsson |
|
Carl-Magnus Sandgren |
|
1.15,3 |
2.35 |
|
125 000 |
|
|
True Mack |
|
Örjan Carre |
|
|
2000-05-27 |
S |
|
No Pale |
h |
|
Pale Amber - Masada
Star |
|
Lars Erixon |
|
Bernt-Ove Johansson |
|
1.15,4 |
42.71 |
|
125 000 |
|
|
Calle Sting |
|
Bara Bra |
|
|
2000-04-08 |
Å |
|
Capital Ås |
v |
|
Mack Lobell -
Caspian |
|
Olle Goop |
|
Olle Goop |
|
1.16,4 |
3.38 |
|
125 000 |
|
|
Louise Starlight |
|
The Flying Sound |
|
|
2000-02-19 |
S |
|
Titan Ås |
h |
|
Probe - La Grande
Dame |
|
Örjan Kihlström |
|
Per-Johan Lind |
|
1.16,5 |
1.81 |
|
100 000 |
|
|
Top Of Europé |
|
Yankee Sapristi |
|
|
1999-12-26 |
S |
|
Dudajev |
v |
|
On
Guard - Day Prophet |
|
Örjan Kihlström |
|
Stefan Hultman |
|
1.17,5 |
2.04 |
|
100 000 |
|
|
Screen Play |
|
Stina Tribut |
|
|
1999-11-13 |
S |
|
Alexis
Guard |
v |
|
Mack
the Knife - Prisca Del Campo |
|
Kjell Wallin |
|
Kjell Wallin |
|
1.16,4 |
16.25 |
|
100 000 |
|
|
Aguirre |
|
Compot |
|
|
1999-09-18 |
Å |
|
Baby
Amok |
s |
|
Songcan
- Southern Gypsy |
|
Bo Eklöf |
|
Thomas Lönn |
|
1.16,7 |
4.93 |
|
100 000 |
|
|
Persos Rosita |
|
Safari Bowler |
|
|
1999-08-07 |
S |
|
Tirich
Mir |
h |
|
Sherwood
- Markie Love |
|
Lennart Nygren |
|
Ulla Edberg |
|
1.15,9 |
3.09 |
|
100 000 |
|
|
Paradiso Fri |
|
Braveheart |
|
|
1999-07-03 |
Ro |
|
Inthered |
h |
|
Mack
the Knife - Waste No Time |
|
Stig H Johansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.17,1 |
2.90 |
|
100 000 |
|
|
Redneps |
|
Magic Light |
|
|
1999-05-29 |
S |
|
Lord
Locksley |
v |
|
Lord
Quick - Jennie Spin |
|
Bengt-Erik Olsson |
|
Bengt-Erik Olsson |
|
1.15,3 |
9.83 |
|
100 000 |
|
|
Mixed Devil |
|
Loc Hurricane |
|
|
1999-04-10 |
Å |
|
Granat
Kärn |
h |
|
Spotlite
Lobell - Sunbird Glory |
|
Daniel Olsson |
|
Daniel Olsson |
|
1.17,7 |
3.39 |
|
100 000 |
|
|
Sean d'Ombree |
|
Rex Eden |
|
|
1999-02-20 |
S |
|
Yankee
Ås |
v |
|
Meadow
Roland - Silky Yankee |
|
Lars G Edvinsson |
|
Lars G Edvinsson |
|
1.17,9 |
9.87 |
|
100 000 |
|
|
Idla Brick |
|
Make Mischief |
|
|
1998-12-26 |
S |
|
Trotting Delvin |
v |
|
Delvin Kosmos -
Olivia Takstens |
|
Åke Svanstedt |
|
Karl-Gösta Norberg |
|
1.18,8 |
1.70 |
|
75 000 |
|
|
Ingen tvåa, dött |
|
Sugarfree
Pellini |
|
|
|
Alf Plomb |
v |
|
Alf Palema -
Princeps |
|
Örjan Kihlström |
|
Lotta Johansson |
|
1.18,8 |
1.99 |
|
75 000 |
|
|
lopp om 1:a plats |
|
|
|
1998-11-07 |
S |
|
On His Way |
v |
|
Kosar - Crown Lady
L. |
|
Bo Eklöf |
|
Stig E Pettersson |
|
1.17,9 |
4.58 |
|
100 000 |
|
|
Chutney Kinney |
|
Locky Parant |
|
|
1998-09-19 |
Å |
|
Shoguns Pride |
v |
|
Shogun Lobell -
Happy Merci |
|
Stig H Johansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.16,4 |
5.65 |
|
100 000 |
|
|
Ballyhoo |
|
Grossis Klo |
|
|
1998-08-08 |
S |
|
Lagant Håleryd |
v |
|
Meadow Gallant -
Arndoll |
|
Stig H Johansson |
|
Mats Hugoson |
|
1.15,1 |
5.23 |
|
100 000 |
|
|
Clashing |
|
Summer Texas |
|
|
1998-07-04 |
E |
|
Rolf Palema |
h |
|
Spotlite Lobell -
Highland Bridget |
|
Olle Goop |
|
Karl-Erik Bender |
|
1.16,2 |
4.84 |
|
100 000 |
|
|
Picaboo |
|
Fatin Latour |
|
|
1998-05-30 |
S |
|
Elles W. Lolita |
s |
|
Rapido - Lolita
Volita |
|
Linda Hedin |
|
Christer Nylander |
|
1.15,2 |
13.63 |
|
100 000 |
|
|
Nougat Käll |
|
Kitsy Neth |
|
|
1998-04-04 |
Å |
|
Podgorica |
h |
|
J.R.Broline - Fleur
Staro |
|
Åke Svanstedt |
|
Åke Svanstedt |
|
1.19,2 |
1.81 |
|
100 000 |
|
|
Super Puma |
|
Bungalow Bill |
|
|
1998-02-14 |
S |
|
Harry Boy |
v |
|
Pershing - Caisa
Will |
|
Lars Wester |
|
Kerstin Larsson |
|
1.18,3 |
13.58 |
|
100 000 |
|
|
Zoots Sign |
|
Out Of Reach |
|
|
1997-12-27 |
S |
|
Little Nick |
s |
|
Lord of All - Nick
Name |
|
Stig H Johansson |
|
Georg Ryd |
|
1.17,8 |
37.81 |
|
100 000 |
|
|
Västerbo Fortune |
|
Active Step |
|
|
1997-11-08 |
S |
|
Helter Skelter |
v |
|
A Worthy Lad - Mimmi
Countess |
|
Jan O Jacobsson |
|
Jan O Jacobsson |
|
1.17,4 |
13.19 |
|
100 000 |
|
|
Fight for Freedom |
|
Juvel Hornline |
|
|
1997-09-20 |
Å |
|
Valiant |
v |
|
Meadow Gallant -
F.G.Valetta |
|
Åke Svanstedt |
|
Stefan Melander |
|
1.16,4 |
1.93 |
|
100 000 |
|
|
Finishing Touches |
|
Jury Hornline |
|
|
1997-08-09 |
S |
|
Gigge Lep |
v |
|
Lepin - Miss Giant |
|
Lennart Forsgren |
|
Göran Kristiansson |
|
1.14,3 |
1.65 |
|
100 000 |
|
|
Nucke |
|
Sanrevo Exclusive |
|
|
1997-06-28 |
G |
|
Frego Filur |
h |
|
Self Confident -
Janies Jewel |
|
Lennart Forsgren |
|
Kari Lähdekorpi |
|
1.17,1 |
9.06 |
|
100 000 |
|
|
Hoot Hammering |
|
Charmör Vic |
|
|
1997-05-24 |
S |
|
Euro Super Star |
h |
|
Chauncey Lobell -
Brandy Bowl |
|
Per-Olof Pettersson |
|
Per-Olof Pettersson |
|
1.15,7 |
29.14 |
|
100 000 |
|
|
Geraldine Sam |
|
Pascali |
|
|
1997-04-12 |
Å |
|
Leather Jacket |
v |
|
Probe - Nichola
Lobell |
|
Tommy Hanné |
|
Tommy Hanné |
|
1.16,3 |
42.64 |
|
100 000 |
|
|
Prodigy |
|
Speedy Effort |
|
|
1997-02-15 |
S |
|
Speedy Borga |
v |
|
Delvin G.Hanover -
Lanette Hanover |
|
Örjan Kihlström |
|
Roger Walmann |
|
1.16,4 |
11.32 |
|
100 000 |
|
|
Union B.J. |
|
Tipton |
|
|
1996-12-28 |
S |
|
Coral Sea |
v |
|
Quick Pay -
Seabreeze |
|
Olle Goop |
|
Jan Flink |
|
1.17,3g |
2.56 |
|
100 000 |
|
|
Bernie Boy |
|
Bex Pride |
|
|
1996-11-09 |
S |
|
Jet Håleryd |
v |
|
Lindy's Crown -
Blitzy Sund |
|
Olle Goop |
|
Mats Hugoson |
|
1.17,2 |
1.78 |
|
100 000 |
|
|
Royal Estate |
|
Otto af Hocksbo |
|
|
1996-09-14 |
Å |
|
Zut |
v |
|
Zoot Suit -
Tusenstjärna |
|
Åke Svanstedt |
|
Åke Svanstedt |
|
1.16,6 |
8.56 |
|
100 000 |
|
|
Lena Clown |
|
Wilmer Blo |
|
|
1996-08-04 |
S |
|
Prins Mix Jyr |
v |
|
Desert Night -
Mixega |
|
Claes Svensson |
|
Patrik Ramsér |
|
1.16,1 |
8.48 |
|
100 000 |
|
|
Taco Kid |
|
Navicello |
|
|
1996-06-29 |
Ö |
|
Nickie Ås |
h |
|
Mack Lobell -
Nelahini |
|
Örjan Kihlström |
|
Roger Walmann |
|
1.17,0 |
3.16 |
|
100 000 |
|
|
Allthing |
|
Layata Star |
|
|
1996-05-25 |
S |
|
Näverns Carolin |
s |
|
Mack the Knife -
Carola Way |
|
Erik
Berglöf |
|
Erik K Johansson |
|
1.17,8 |
12.72 |
|
90 000 |
|
|
Lagun Laday |
|
The Real World |
|
|
1996-04-13 |
Å |
|
Super Tilly |
h |
|
Super Bowl - Icora
Tilly |
|
Torbjörn Jansson |
|
Torbjörn Jansson |
|
1.16,9 |
2.16 |
|
90 000 |
|
|
Madonna Bråten |
|
Nadja Spee |
|
|
1996-02-17 |
S |
|
Demilo Ocean |
h |
|
Demilo Hanover -
Oceanside |
|
Jouko Pärssinen |
|
Jouko Pärssinen |
|
1.17,2 |
8.43 |
|
90 000 |
|
|
Corvette |
|
Galant Willing |
|
|
1995-12-30 |
S |
|
Nuclearphysics |
v |
|
Nuclear Kosmos -
Zorina Ideal |
|
Örjan Kihlström |
|
Kent R Karlsson |
|
1.17,8 |
3.07 |
|
90 000 |
|
|
Lass Yankee |
|
Royal Frostline |
|
|
1995-11-11 |
S |
|
Buck Tornado |
v |
|
Buck Newton - Corina
Kir |
|
Roger I Nilsson |
|
Lennart Persson |
|
1.16,4 |
6.29 |
|
90 000 |
|
|
Brenda Storm |
|
Victory Key |
|
|
1995-09-16 |
Å |
|
Glimwinn Tånga |
s |
|
Lucky Winner -
Glimra Frost |
|
Hans G Eriksson |
|
Per-Erik Eriksson |
|
1.18,7 |
4.56 |
|
90 000 |
|
|
Jonna Briljant |
|
Noble Flying |
|
|
1995-08-05 |
S |
|
Nick Spender |
h |
|
Big Spender - Bella
Bowler |
|
Anders L Lundin |
|
Kjell S Wiklund |
|
1.16,5 |
5.07 |
|
90 000 |
|
|
Kupo |
|
Skywatch Birch |
|
|
1995-07-01 |
B |
|
Big Shot |
h |
|
Nevele Pride -
Precious Memories |
|
Olle Goop |
|
Stig Sjögren |
|
1.16,6 |
5.17 |
|
90 000 |
|
|
Lourine |
|
Russian Roulette |
|
|
1995-05-27 |
S |
|
Glass Bait |
h |
|
Flak Bait -
Floradale |
|
Torbjörn Jansson |
|
Göran Lång |
|
1.16,7 |
7.30 |
|
90 000 |
|
|
Star Cole |
|
Com Folly |
|
|
1995-04-08 |
Å |
|
Falnos Challenger |
v |
|
Mack Lobell -
American Beauty |
|
Dan Widegren |
|
Dan Widegren |
|
1.17,6 |
4.05 |
|
90 000 |
|
|
Dream of Goal |
|
Frosts Fireball |
|
|
1995-02-18 |
S |
|
Specific J.C. |
v |
|
Pershing - Solamente |
|
Roger I Nilsson |
|
Roger I Nilsson |
|
1.16,6 |
1.96 |
|
90 000 |
|
|
Delightful Trip |
|
Blaze Blue |
|
|
1994-12-26 |
S |
|
Self Martin |
h |
|
Self Confident -
Martina Yankee |
|
Kjell Svensson |
|
Åke J Nilsson |
|
1.18,5 |
3.89 |
|
90 000 |
|
|
Quicksilver Gelj |
|
Bosse Novak |
|
|
1994-11-12 |
S |
|
Cab Scott |
v |
|
Crack Shot - Lina
Scott |
|
Jan I Jönsson |
|
Per-Erik Pettersson |
|
1.17,3 |
33.93 |
|
90 000 |
|
|
Haga Boys |
|
Energizer |
|
|
1994-09-17 |
Å |
|
Mr Drew R.L. |
h |
|
Mr Drew - Gatima |
|
Jim Frick |
|
Lars-Göran Jonsson |
|
1.18,3 |
2.71 |
|
90 000 |
|
|
Buck Allegro |
|
Abbocato |
|
|
1994-08-06 |
S |
|
Nilema Mighty |
h |
|
Mack Lobell - Magie
du Couesnon |
|
Torbjörn Jansson |
|
Lutfi Kolgjini |
|
1.17,5 |
5.39 |
|
90 000 |
|
|
Hjalmar Max |
|
The Pride |
|
|
1994-07-02 |
Ro |
|
Affix My |
h |
|
Tibur - Aniara Tilly |
|
Jouko Pärssinen |
|
Gunnar Linge |
|
1.15,6 |
3.08 |
|
90 000 |
|
|
Diktatorn |
|
Bitching Jay |
|
|
1994-05-28 |
S |
|
Zeb Trot |
h |
|
Zoot Suit - Zia
Hammering |
|
Åke Svanstedt |
|
Åke Svanstedt |
|
1.15,9 |
10.02 |
|
90 000 |
|
|
Progress Value |
|
King Ata |
|
|
1994-04-16 |
Å |
|
Colour Star |
v |
|
Ata Star L. - Jetta
Farlig |
|
Tommy Hanné |
|
Tommy Hanné |
|
1.15,6 |
2.61 |
|
90 000 |
|
|
Intelligence Adel |
|
Fellow Remax |
|
|
1994-02-19 |
S |
|
Otto Nevele |
v |
|
My Nevele - Arapasha |
|
Bo Näslund |
|
Bo Näslund |
|
1.16,9 |
5.73 |
|
90 000 |
|
|
Mr Fastec |
|
Fire Pro |
|
|
1993-12-26 |
S |
|
Respect Less |
v |
|
Ideal du Gazeau -
Sunshine Barb |
|
Thomas Nilsson |
|
Thomas Nilsson |
|
1.17,9 |
6.13 |
|
90 000 |
|
|
Topas Gelj |
|
Emmilou Suit |
|
|
1993-11-13 |
S |
|
Martin Chivers |
v |
|
Rosalind's Guy -
Tips Cathrineberg |
|
Stefan Söderkvist |
|
Stefan Söderkvist |
|
1.17,2 |
8.20 |
|
90 000 |
|
|
Catch A Fire |
|
Delphine |
|
|
1993-09-18 |
Å |
|
Olympia L. |
s |
|
Florida Pro - Attila
L. |
|
Stig H Johansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.17,1 |
21.30 |
|
90 000 |
|
|
Dividende |
|
Baltic Apache |
|
|
1993-08-07 |
S |
|
Hebo |
v |
|
Calpam - Hycklinge
Diana |
|
Lars Lindberg |
|
Anders Gustafsson |
|
1.17,2 |
25.89 |
|
90 000 |
|
|
Oriolo Broline |
|
Boogie Boreal |
|
|
1993-07-03 |
G |
|
Black Notson |
h |
|
Why Not - Winda
Glasgow |
|
Kenneth
Karlmats |
|
Kenneth
Karlmats |
|
1.16,0 |
3.05 |
|
90 000 |
|
|
Bordeaux Brick |
|
Äventyr C. |
|
|
1993-05-29 |
S |
|
Great Novak |
v |
|
Mr Novak - Belleza |
|
Hans-Owe Sundberg |
|
Anders Lindström |
|
1.17,0 |
26.97 |
|
90 000 |
|
|
Rest |
|
Awa Nick |
|
|
1993-04-03 |
Å |
|
Sort Guld |
h |
|
Spotlite Lobell -
Cherly Calmon |
|
Glen Norman |
|
Glen Norman |
|
1.17,1 |
23.56 |
|
90 000 |
|
|
Union Booster |
|
Juvelen |
|
|
1993-02-13 |
S |
|
Gregg Butler |
h |
|
Historic Freight -
Sabetta R.C. |
|
Roger Malmqvist |
|
Roger Malmqvist |
|
1.17,9 |
2.23 |
|
90 000 |
|
|
Frosts Domino |
|
Ric Hagen |
|
|
1992-12-26 |
S |
|
Fighter Hornline |
h |
|
Texas - Sandy
Västerbo |
|
Lars-Göran Söderberg |
|
Ulf Larsson |
|
1.17,0 |
4.84 |
|
90 000 |
|
|
Hitec Lou |
|
Delaroche |
|
|
1992-11-07 |
S |
|
Persos Frisco |
v |
|
Self Confident -
Carnett |
|
Kenneth
Karlmats |
|
Kenneth
Karlmats |
|
1.18,1 |
5.04 |
|
90 000 |
|
|
Shella Key |
|
G.R.Lemon |
|
|
1992-09-19 |
Å |
|
Cavallino |
h |
|
Pershing - Rosita
Håleryd |
|
Anders Wallin |
|
Anders Wallin |
|
1.18,1 |
5.48 |
|
90 000 |
|
|
Ala Fabulous |
|
Gustava Rödeth |
|
|
1992-08-02 |
S |
|
Remedy |
v |
|
Zoot Suit - Joy
Powder |
|
Olle Goop |
|
Hans Adielsson |
|
1.16,4a |
5.45 |
|
90 000 |
|
|
Mirage Keeper |
|
Jacob Jison |
|
|
1992-06-27 |
E |
|
Rosalinds Crazy |
v |
|
Rosalind's Guy -
Crazy |
|
Jim Frick |
|
Jim Frick |
|
1.16,9a |
23.66 |
|
90 000 |
|
|
Kasuku |
|
Yeppon |
|
|
1992-05-16 |
J |
|
Nick Mon |
v |
|
Abc Freight -
Splendid Mon |
|
Jim Frick |
|
Jim Frick |
|
1.16,9 |
3.14 |
|
90 000 |
|
|
Rival Gwin |
|
Iscom |
|
|
1992-04-11 |
Å |
|
Self War |
v |
|
Self Confident -
Lady Vixi |
|
Roland Korsar |
|
Roland Korsar |
|
1.17,8 |
7.72 |
|
90 000 |
|
|
Loc Canyon |
|
Alex Skörda |
|
|
1992-02-15 |
S |
|
Zic Zac Hammering |
v |
|
Zoot Suit -
Courtesan Lst |
|
Thomas
Uhrberg |
|
Thomas
Uhrberg |
|
1.17,5 |
29.72 |
|
80 000 |
|
|
Emil Freight |
|
Sandy Boy G.T. |
|
|
1991-12-28 |
S |
|
Clipton |
h |
|
Brandy Hanover -
Kristina Ceder |
|
Torbjörn Jansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.19,0 |
3.91 |
|
80 000 |
|
|
Beefeater San |
|
Suitable Fashion |
|
|
1991-11-09 |
S |
|
The Tyrant |
h |
|
Florida Pro -
Delmerica |
|
Per
Lennartsson |
|
Rolf
Lennartsson |
|
1.18,3g |
9.53 |
|
80 000 |
|
|
Big Nick |
|
Buckingham B.R.O. |
|
|
1991-09-21 |
Å |
|
Kalle Fibber |
v |
|
Able Mission -
Dorthy Fibber |
|
Anders Lindqvist |
|
Kari Lähdekorpi |
|
1.17,4 |
3.26 |
|
80 000 |
|
|
Virgin Islands |
|
Maizooto |
|
|
1991-08-04 |
S |
|
Gordon Drew |
v |
|
Mr Drew - Elisabeth
Song |
|
Thomas Nilsson |
|
Thomas Nilsson |
|
1.17,0a |
5.08 |
|
80 000 |
|
|
Lord Gazeau |
|
Mr Frelinge |
|
|
1991-06-29 |
Ö |
|
Sparks Nevada |
h |
|
Count's Pride -
Sierra Nevada |
|
Thomas Nilsson |
|
Gunnar Molin |
|
1.17,4 |
1.60 |
|
80 000 |
|
|
Sharp Odds |
|
Robin Tuff |
|
|
1991-05-25 |
S |
|
Sun Fighter |
h |
|
My Nevele - Silvia
Hoot |
|
Ola Samuelsson |
|
Ola Samuelsson |
|
1.18,0 |
7.97 |
|
80 000 |
|
|
Born To Tribun |
|
Sasa Pershing |
|
|
1991-04-13 |
Å |
|
Pompano Beach |
h |
|
Super Bowl -
Castleton Smoke |
|
Lutfi Kolgjini |
|
Lutfi Kolgjini |
|
1.17,0 |
6.05 |
|
80 000 |
|
|
Black Play |
|
Hemingway |
|
|
1991-02-16 |
S |
|
Diamond Rainbow |
h |
|
Delvi Kosmos -
Eleven Carats |
|
Jim Frick |
|
Jim Frick |
|
1.17,8 |
2.79 |
|
75 000 |
|
|
Big Wig San |
|
Market Leader |
|
|
1990-12-29 |
S |
|
Maple Tilly |
h |
|
Meadow Road - Tiara
T. |
|
Torbjörn Jansson |
|
Torbjörn Jansson |
|
1.20,2 |
3.24 |
|
75 000 |
|
|
Tacitus |
|
Quality One |
|
|
1990-11-17 |
S |
|
Fickens Fighter |
v |
|
Dartster F. -
Vitstrumpa U. |
|
Hans-Owe Sundberg |
|
Per Sundberg |
|
1.18,7 |
3.10 |
|
75 000 |
|
|
Arnies Dot |
|
Benke Bus |
|
|
1990-10-13 |
Å |
|
Aluminium Yankee |
v |
|
Smokin Yankee -
Antilope |
|
Åke Svanstedt |
|
Bertil Wikström |
|
1.17,4 |
3.09 |
|
75 000 |
|
|
First Class |
|
Pelle Carre |
|
|
1990-09-08 |
S |
|
Farmer Cap |
h |
|
Mr Drew - Cap Lady |
|
Dan Widegren |
|
Dan Widegren |
|
1.17,4 |
14.01 |
|
75 000 |
|
|
Emil Patriot |
|
Bonfreight |
|
|
1990-08-04 |
S |
|
Q.C.Bounty |
h |
|
Able Mission - Kuba
Will |
|
Olle Goop |
|
Jacob Jacobsson |
|
1.16,0 |
3.95 |
|
75 000 |
|
|
Padu Pe |
|
Goodman Ego |
|
|
1990-06-30 |
B |
|
Tom T.Hall |
h |
|
Tibur - Beauty Bear |
|
Åke Eriksson |
|
Leif Edvinsson |
|
1.17,0 |
3.73 |
|
75 000 |
|
|
Edgar Major |
|
Nakitha Laday |
|
|
1990-05-19 |
J |
|
George Trot |
h |
|
Tibur - Erika Noon |
|
Stig H Johansson |
|
Stig H Johansson |
|
1.17,8 |
3.26 |
|
75 000 |
|
|
Quick Omega |
|
Mr Snapper |
|
|
1990-04-14 |
Å |
|
Otto Freight |
h |
|
Abc Freight -
Arapasha |
|
Olle Goop |
|
Olle Goop |
|
1.17,1 |
3.84 |
|
75 000 |
|
|
Bubka Bob |
|
Dragster Gagn |
|
|
1990-03-10 |
S |
|
Test Pilot |
h |
|
Pershing - Etta
Bunter |
|
Stefan Söderkvist |
|
Stefan Söderkvist |
|
1.17,2 |
6.39 |
|
75 000 |
|
|
Inside Track |
|
Young Smuggler |
|
|
1990-02-03 |
S |
|
Eva Mon |
s |
|
Super Mon - Eva Bloc |
|
Hans-Owe Sundberg |
|
Per-Olof Andersson |
|
1.16,4 |
3.74 |
|
75 000 |
|
|
Dart Gambler |
|
Monsieur Mistral |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|