Ahlsell Legend S   Färjestads Jubileumslopp F   Lady Snärts lopp S   Sommartravet, final
  Algot Scotts Minneslopp Å   Golden Weddings lopp S   Lyons lopp Å   Stayermästaren Ax
  American Trot Ro   Good As Golds Derbyminne J   Lärlingseliten S   Stayerpriset Sk
  Armbro Keepsakes lopp S   Gotlandslöpning Vi   Malabar Circle Ås lopp B   Stig H - Akademiens lopp S
  Arvid Stjernswärds Minneslöpning J   Grand Prix Stayern B   Malmö Stads Pris J   Stig Lindmarks Styrkeprov Å
  Arvikas Jubileumslopp Ar   Grand Prix Stoet B   Mantorpsloppet Mp   Sto - SM  
  Avelsföreningens Jubileumslöpning S   Guldbjörken U   Meadow Prophets Minne J   Stoeliten  
  Axevalla Maraton Ax   Gulddivisionen     Meadow Roads lopp S   Stolopp & Lärlingslopp Ös
  Axevallalöpning Ax   Gulddivisionen final     Midnattspokalen D   Storsjöpokalen Ös
  Baletts lopp S   Gävle Stora Pris G   Midsommarkransen Sk   Summer Meeting J
  Baroness Karsks lopp S   Gösta Bergengrens Minneslopp B   Midsommarkransen Stonas Sk   Sundsvall Open Trot B
  Bengt Ivarssons Minne Bs   Gösta Nordins lopp S   Midsommarloppet   Supersprint Å
  Bergslagsloppet Li   H.K.H. Prins Daniels lopp G   MälardalsCupen E+S   Sweden Cup Vg
  Berth Johanssons Memorial U   Hallandsmästaren Hd   Mälarpriset E   Svenskt Mästerskap  
  Birger Bengtssons Minneslopp J   Harper Hanovers lopp S   Mäster Gustafs Pokal Bo   The Onions lopp S
  Björnkampen Bo   Henning Kraffts Minne Å   Norrbottens Stora Pris Bo   The Owners Trophy S
  Bollnäsloppet Bs   Henning Mårthans Minne   Norrlands Stoserie     The Red Mile Å
  Bronsdivisionen, final     Hilda Zonetts lopp B   Norrländskt Varmblodsmästerskap B   The Right Way Åm
  Bronsdivisionen, försök     Hugo Åbergs Memorial J   Olympiatravet Å   Travrondens Guldklocka S
  Bulwarks lopp S   Hästägarkannan Solvalla S   Olympiatravet, uttagningslopp     Ullbergs Minne Ax
  C.L. Müllers Memorial J   Hästägarnas Sommarpris S   Orebro Intn'l Ö   Unionsloppet F
  C.Th. Ericssons Memorial S   Iata Källs lopp S   Prins Carl Philips Jubileumspokal F   Uno Sweds Minneslopp F
  Charlie Mills Race Ro   Itaka Sunds lopp S   Påskägget G   V75-Mästaren Å
  Dartster F:s lopp S   Jubileumspokalen S   Queen L:s lopp S   Vallonloppet  
  Derbystayern J   Jämtlands Stora Pris Ös   Rekordförsöket Ti   Walter Lundbergs Memorial S
  Diamantstoet     Kalmarsundspokalen Kr   Rommeheatet Ro   Victory Tillys lopp S
  E.J:s Guldsko H   Kalmarsundsstayern Kr   Salaortens Jubileumspokal Ro   Vittsjöborgs Stolopp J
  Ego Boys Minne   Karl-Gösta Fylkings Minneslopp S   Serenas lopp B   Wången Cup  
  Elitloppet S   Kentucky Fibbers lopp S   Silverdivisionen, final     Yngve Larssons Memorial Hd
  Enoch Karlssons Minneslopp Ö   KG Bertmarks Minneslopp J   Silverdivisionen, försök     Zoogins lopp B
  European Championship for Mares S   Kjell P Dahlströms Minne Mp   Silverhästen S   Åbergs Nästa J
  Express Gaxes lopp Ö,   Klass I, final     Silverörnen   Åby Stora Pris Å
  Fillies And Mares S   Klass I, försök     SM Amatörer     Ådalspriset D
  Fiona Sans lopp S   Klass II, final     SM Damer     Årjängs Stora Sprinterlopp År
  Folke Hjalmarssons Minne F   Klass II, försök     SM Lärlingar Å   Ändå Något Åm
  Frances Bulwarks lopp S   Kronprinsessan Victorias lopp Ax   Smedträffen E   Östersunds Stora Stayerlopp Ös
  Fyra Kilometer S   L.C. Peterson-Broddas Minneslöpning J   Smålandsmästaren Vg   Östgötaloppet Mp