Ahlsell Legend S   Fyra Kilometer S   Lady Snärts lopp S   Smålandsmästaren
  Algot Scotts Minneslopp Å   Färjestads Jubileumslopp F   Lyons lopp Å   Sommartravet, final Hd
  American Trot Ro   Golden Weddings lopp S   Lärlingseliten S   Stayermästaren Ax
  Armbro Keepsakes lopp S   Good As Golds Derbyminne J   Malabar Circle Ås lopp B   Stayerpriset Sk
  Arvid Stjernswärds Minneslöpning J   Gotlandslöpning Vi   Malmö Stads Pris J   Stig H - Akademiens lopp S
  Arvikas Jubileumslopp Ar   Grand Prix Stayern B   Mantorpsloppet Mp   Stig Lindmarks Styrkeprov Å
  Avelsföreningens Jubileumslöpning S   Grand Prix Stoet B   Meadow Prophets Minne J   Sto - SM  
  Axevalla Maraton Ax   Guldbjörken U   Meadow Roads lopp S   Stoeliten  
  Axevallalöpning Ax   Gulddivisionen     Midnattspokalen D   Stolopp & Lärlingslopp Ös
  Baletts lopp S   Gulddivisionen final     Midsommarkransen Sk   Storsjöpokalen Ös
  Baroness Karsks lopp S   Gävle Stora Pris G   Midsommarkransen Stonas Sk   Summer Meeting J
  Bengt Ivarssons Minne Bs   Gösta Bergengrens Minneslopp B   Midsommarloppet   Sundsvall Open Trot B
  Bergslagsloppet Li   Gösta Nordins lopp S   MälardalsCupen E+S   Supersprint Å
  Berth Johanssons Memorial U   Hallandsmästaren Hd   Mälarpriset E   Sweden Cup Vg
  Birger Bengtssons Minneslopp J   Harper Hanovers lopp S   Mäster Gustafs Pokal Bo   Svenskt Mästerskap  
  Björnkampen Bo   Henning Kraffts Minne Å   Norrbottens Stora Pris Bo   The Onions lopp S
  Bollnäsloppet Bs   Henning Mårthans Minne   Norrlands Stoserie     The Owners Trophy S
  Bronsdivisionen, final     Hugo Åbergs Memorial J   Norrländskt Varmblodsmästerskap B   The Red Mile Å
  Bronsdivisionen, försök     Hästägarkannan Solvalla S   Olympiatravet Å   The Right Way Åm
  Bulwarks lopp S   Hästägarnas Sommarpris S   Olympiatravet, uttagningslopp     Travrondens Guldklocka S
  C.L. Müllers Memorial J   Iata Källs lopp S   Orebro Intn'l Ö   Ullbergs Minne Ax
  C.Th. Ericssons Memorial S   Itaka Sunds lopp S   Prins Carl Philips Jubileumspokal F   Unionsloppet F
  Charlie Mills Race Ro   Jubileumspokalen S   Påskägget G   V75-Mästaren Å
  Dartster F:s lopp S   Jämtlands Stora Pris Ös   Queen L:s lopp S   Vallonloppet  
  Derbystayern J   Kalmarsundspokalen Kr   Rekordförsöket Ti   Walter Lundbergs Memorial S
  Diamantstoet     Kalmarsundsstayern Kr   Rommeheatet Ro   Victory Tillys lopp S
  E.J:s Guldsko H   Karl-Gösta Fylkings Minneslopp S   Salaortens Jubileumspokal Ro   Vittsjöborgs Stolopp J
  Ego Boys Minne   Kentucky Fibbers lopp S   Serenas lopp B   Wången Cup  
  Elitloppet S   KG Bertmarks Minneslopp J   Silverdivisionen, final     Yngve Larssons Memorial Hd
  Enoch Karlssons Minneslopp Ö   Kjell P Dahlströms Minne Mp   Silverdivisionen, försök     Zoogins lopp B
  European Championship for Mares S   Klass I, final     Silverhästen S   Åbergs Nästa J
  Express Gaxes lopp Ö,   Klass I, försök     Silverörnen   Åby Stora Pris Å
  Fillies And Mares S   Klass II, final     SM Amatörer     Ådalspriset D
  Fiona Sans lopp S   Klass II, försök     SM Damer     Årjängs Stora Sprinterlopp År
  Folke Hjalmarssons Minne F   Kronprinsessan Victorias lopp Ax   SM Lärlingar Å   Östersunds Stora Stayerlopp Ös
  Frances Bulwarks lopp S   L.C. Peterson-Broddas Minneslöpning J   Smedträffen E   Östgötaloppet Mp