Norge
  3 års Elite Bjerke 3   Klosterskogens Grand Prix Klosterskogen 3-12
  4 års Elite Bjerke 4   Kniksens Äreslöp Bergen 3-12
  4-5 års Elite Ston Bjerke 4-5 s   Kristen T. Gundersens Äreslöp Sörlandet 3-12
  A.J.F. Haneborg Momarken 4-5   Kronprins Haakans Pokal Drammen 4
  Anders Jahres Pokallöp Jarlsberg 3-12   Ludvig Nilsens Minnelöp Drammen 3-12
  Axel Jensens Minnelöp Bjerke 4   Miss Arabellas Äreslöp Sörlandet Ston
  Axel Jensens Minnelöp, hopper Bjerke 4 s   Nils Brekkes Pokallöp Drammen 4 s
  Bergen 3 års festival Bergen 3   Norkst Trav-Oaks Momarken 3 s
  Bjerke Cup Bjerke 3-12   Norskt Mästerskap Biri 4-12
  Bjerkepokalen Bjerke 3-12   Norskt Trav-Derby Bjerke 4
  DNTs 4-årslöp Klosterskogen 4   Norskt Trav-Derby, kval Bjerke 4
  DNT's Höstfinale Jarlsberg 3   Norskt Trav-Kriterium Bjerke 3
  Fina Cup, Biri International Biri 4.-10 s   Norskt Trav-Kriterium, kval Bjerke 3
  Forus Maraton Forus 3-12   Oaks Revansjen Momarken Ston
  Forus Open Forus 3-12   Ole A. Landaas Äreslöp Drammen Ston
  Gunnar Opsahls Minnelöp Forus 3-12   Oslo Grand Prix Bjerke 3-12
  Habibs Minneslöp Klosterskogen 4   Per Rakkestads Minnelöp Momarken 3-12
  Haukåslöpet Bergen 4 s   Per Ulvens Äreslöp Bjerke 3-12
  Holm Holmstens Minnelöp Momarken 3   Prince Royal's Minnelöp Klosterskogen 3-12
  Hoppe Derby Bjerke 4 s   Prinsesse Märtha Louise Pokal Biri 3
  Hoppe Derby, kval Bjerke 4 s   Prinsesse Märtha Louise Pokal, hopper Biri 3 s
  Hoppe Kriteriet Bjerke s s   Rex Rodneys Ärespris Forus 4-5
  Hoppe Kriteriet, kval       Rikstotons Europamatch Bjerke 4-5
  Jarlsbergs Grand Prix Jarlsberg 4   Shan Rags Äreslöp Leangen 3-12
  Jarlsbergs Grand Prix, hopper Jarlsberg 4 s   Sigbjörn Rishaugs Minnelöp Leangen 3-12
  Johan Widdings Minnelöp Bjerke 4   Sigvart Petersens Äreslöp Bjerke 3-12
  Josef Kleins Äreslöp Leangen 4   Stavangerlöpet Forus 4
  Järlöpet Forus 3   Stayerlöp Bjerke 4-12
  K.N. Stensruds Äreslöp Leangen 4-12   Steinlagers Äreslöp Momarken 3-12
  Kai Eriksens Minnelöp Bjerke 5   Sörlandets 3-års Cup Sörlandet 3
  Karsten Bauer's Pokallöp Bjerke 3-12   Tamin Sandys Äreslöp Leangen 3
  Ketil Hansens Minnelöp Bergen 3-12   Th. Martinsens Äreslöp Jarlsberg 3-12
  Kjell Håkonsens Äreslöp Forus 3-12   TS-Sprinten Forus 4-12
  Klosterskogens 3 Års Elite Klosterskogen 3   Ulf Thoresens Minnelöp Jarlsberg 3