Wolvega Productendraverij   2 åriga
  Datum   Vinnare Kön   Härstamning   Körsven   Tid Dist. 1:a pris Odds     Tvåa   Trea
  2016-11-25   Hayley Jet s   Yeovani Boko - Zenna Jet   Jaap van Rijn   1.16.4a 1609 3 050 84     Happy Occagnes   Hingis Transs R
  2015-11-20   Galvani Boko h   Eilean Donon - Azeri Boko   Dion Tesselaar   1.15,5a 1609 4 150 37     Governess Boko   Gwendolyn Flevo
  2014-10-25   Fidelity Rhythm s   Explosive Matter - Rhythm and Speed   John de Leeuw   1.15,9a 1609 5 000 25     Farao F Boko   Floris Baldwin
  2013-10-12   Exceptional Boko h   Virgil Boko - Uncommon Boko   Dion Tesselaar   1.16,3a 1609 5 000 26     Eric W Boko   Everton
  2012-10-20   Dacey Boko s   Quite Easy - Watch the News   Frank Crebas   1.15,8a 1609 9 750 26     Diva Groenhof   Danae F Boko
  2011-10-22   Clint W Boko h   Abano As - Vantz Boko   Robin Bakker   1.15,6a 1609 9 750 29     Cypress Boko   Cherie Rapide
  2010-10-23   Bahama Boko s   Daguet Rapide - Pocono Boko   Roland Hülskath   1.17,8a 1609 10 750 76     Bonita   Broadwaytranss R
  2009-10-24   Adonis Boko h   Ken Warkentin - Shae Boko   Hugo Langeweg J:r   1.18.6a 1609 10 750 16     Ariane Beemd   Angel Eyes
  2008-10-25   Zjanti River h   Toss Out - Green Grove   Hugo Langeweg   1.17,9a 1609 12 000 16     Zabatinitranss R   Zeus Oldeson
  2007-10-20   You've got mail s   Love You - Gaya Kievitshof   Frans van der Blonk   1.17,7a 1609 12 500 25     You're welcome   Yordi va Camstra
  2006-10-21   Wicky de Viking h   Zerberus - Overjoyed Wish   Rick Wester   1.15,6a 1609 11 500 19     Wichita River   Woody Boko
  2005-10-22   Vincente Valley h   Extreme Aunou - Czarin Windspiel   Ruud Pools   1.18.6a 1609 12 000 18     Victor Emanuel   Venice Starlake
  2004-10-23   Until the End s   Defi d'Aunou - Isabel Pluto   Ruud Pools   1.17.5a 1609 12 500 44     Ustasia Transs R   Unbounded River
  2003-10-18   Top Mac h   Super Arnie - Ideal Highland   Andre Bakker   1.17.3a 1609 11 250 52     Tjeppe Mantgum   Tennessee River
  2002-10-12   Sierra Rapida s   Express Ride - Royal Komic   Jeroen Engwerta   1.16.8a 1609 8 500 80     Saskia Swagerman   Sammy Jo A
  2001-10-01   Rhonda Boko s   Smokin Yankee - Whoa Liz   Jeroen Engwerta   1.17.8a 1609 9 756 34     Revel Rapid   Roenek Butcher
  2000-10-15   Promise Groenhof s   Donerail - Armbro Jezebel   Hugo Langeweg   1.16.2a 1609 11 004 15     Pin Up   Patrick Hendrika
  1999-10-17   Out of the Blue h   Armbro Goal - Genuine Star   Huib van de Heuvel   1.16.8a 1609 10 210 16     Oletta Queen   Opus Boko
  1998-10-18   Never Too Late s   Volo Prise - Aida ter Lune   Tom Kooyman J:r   1.15.8a 1609 10 210 359     Naction Skoatter   Nick Beuckenswyk
  1997-10-19   Mack the Butcher h   Mack The Knife - Yessie Prinses   Cees Kamminga   1.16.9a 1609 11 345 29     Michelle Pride   Miami Star
  1996-10-20   Lord Lucky h   Minnesota Viking - Elegance A   Tom Kooyman J:r   1.17.3a 1609 12 706 62     Livelihood   Long Island
  1995-10-22   Kelsea Boko s   Joie de Vie - Chikadee Hanover   Hugo Langeweg   1.16.5a 1609 12 706 25     Kaliman   Kim van Leeuwen
  1994-10-23   John F Boko h   Cobra Lobell - Lougessa   Hugo Langeweg   1.16.7a 1609 12 706 13     Jistance F   Justoneof Frisia
  1993-10-24   Ineke P Boko s   Rule The Wind - Alanna Hill   Hugo Langeweg   1.16.9a 1609 12 706 25     Iris van Cornjum    Innocenti
  1992-10-18   Happyline First s   Grundys Ebony - Yankee First   Joop Pool   1.18.6a 1609 12 706 23     He's the Best   Himalaya Montana
  1991-10-13   Go for One s   Volo Prise - Amarant   Mariska Huel   1.17.4a 1609 12 706 59     Gusta Oldeson   Genuine Star
  1990-10-14   Family Sunshine h   Yankee Tornado - Ulaine Sunshine   Hennie Grift   1.17.5a 1609 12 706 57     Flash of Light   Fahrith Dear
  1989-11-12   Elionora Oldeson s   Yankee Tornado - Usta Oldeson   Cees de Leeuw   1.17.4a 1609 12 706 95     Enzo Ferrari   Eviva Kievitshof
  1988   David H h   Essis - Tanja H   Wim Velis   1.17.1a 1609                
  1987   Codo Lucswolle h   Brogan - Sunny Flower   C P G Wortel   1.18.2a 1609                
  1986   Barja Woldberg s   Rising Wind - Kitty H   R Verbaan   1.18.8a 1600                
  1985   Alexander S h   Nevele Impulse - Ottilia S   A Th Knijnenburg   1.18.3a 1600                
  1984   Zilver Prince h   Surge Hanover - Latona J   J P C Oorthuysen   1.20.5a 1600                
  1983   Ysvink K h   Manza Buitenzorg - Roza Hendrika   H Schoonhoven   1.21.5a 1600                
  1982   White Shadow s   Heres - Je t'Aime   A Th Knijnenburg   1.19.6a 1600                
  1981   Varinsja v   Heres - Je t'Aime   H Schoonhoven   1.19.9a 1500                
  1980   Uno Hazelaar h   Nimrod R - Iris Volo   W A J Velis   1.18.7a 1500                
  1979   Totem Volita h   Bonefish - Lady Brookwood   G G M Gommans   1.17.9a 1500                
  1978   Sef Hazelaar h   Bento Kitty - Granida   W A J Velis   1.23.1a 1500                
  1977   Reema Beroona s   Lullwater Victory - Masja Beroona   H Slagter   1.20.7a 1500                
  1976   Petra Fortuna s   Loring Hanover - Fantastica   W A J Velis   1.21.3a 1500                
  1975   Olafski Itenska h   Gallant Prince - Helmavan Hiddum   A vd Blonk   1.20.9a 1500                
  1974   Nubar van Echten h   Star Performer - Jewel Buitenzorg   Wim van Buytene   1.20.9a 1500                
  1973   Mirko Buitenzorg h   Star Performer - Claudette D   M Bouwhuis   1.24.3a 1500                
  1972   Lummie Rodney s   Sceptre - Wiebeline Wip   Ir J Oosting   1.24.3a 1500                
  1971   Karin s   Oh You Kid - Zilverfazant S   J J Hendrikx   1.23.9a 1500                
  1970   John Areta h   Oh You Kid - Zilverfazant S   A J C Harmsen   1.22.9a 1400                
  1969   Important D h   Royal Hanover - Kreutzer   M Vergay   1.25.4a 1400                
  1968   Hoot Song h   Hoot Frost - Nina Song   T H Kooyman   1.24.4a 1400                
  1967   Gallant Way h   Mr. Way - Xaverine D   P M Smit   1.27.1a 1400                
  1966   French Mac h   Mac Kinley - Kreutzer   S J van Leeuwen   1.29.5a 1400                
  1965   Eronica W s   Enterprise - O Nelly Zora   J Wagenaar   1.26.1a 1400                
  1964   Djenghis Khan h   Vesuvio - Sunny Gay   Ir J Oosting   1.26.8a 1400                
  1963   Chantiago v   Double Six M - Quena BH   J van Dooyeweerd   1.29.7a 1400                
  1962   Bento Kitty h   Lord Scotch - Kitty Zora   J Wagenaar jr   1.26.2a 1400                
  1961   Annemieke Hollandia s   Enterprise - Postduifje G   J W Runhaar   1.26.4a 1400                
  1960   Zilverreiger S h   Notekraker S - Oefening   B U de Jong   1.26.5a 1400                
  1959   Yvonne Hollandia s   Notekraker S - Draisine Scott   M Vergay   1.26.7 1300                
  1958   Xina S s   Stüerrnann - Judges Dochter   A S Tesselaar   1.32.1 1300                
  1957   Walküre s   Parisien - Epona   N J Bloemsaat   1.29.4 1300                
  1956   Vita Kinley s   Mac Kinley - Intrepid   E Freundt   1.29.6 1300                
  1955   Ulrica B s   Notekraker S - Draisine Scott   W H Geersen   1.30.2 1300                
  1954   Trabant h   Fabian - Kesse   N J Bloemsaat   1.30.6 1300                
  1953   Sir Messidor h   Messidor - Flying Guy   P A Strooper   1.30 1300                
  1952   Roland h   Parisien - Carma Norton   W H Geersen   1.31.5 1300                
  1951   Quinte Hollandia G s   Illustre Hanover - Jeanne d'Arc   J Wagenaar   1.33.4 1300                
  1950   Prinses Zora s   Determination - Zora   W H Geersen   1.31.5 1300                
  1949   Onderduiker G h   Illustre Hanover - Diana Norton   W H Geersen   1.36 1200                
  1948   Nikosa s   Parisien - Irene Gregor   W H Geersen   1.35.5 1300                
  1947   kördes ej                                
  1946   Luxor h   Judge Scott - Narrenkappe   A B vd Veen   1.36 1200                
  1945   Kitty Zora s   Determination - Zora   J Wagenaar   1.40.1 1200