Bjerke Hoppekriterium Kallblodiga 3 åriga ston
Datum   Vinnare   Härstamning   Körsven   Tid Dist. Odds   1:a pris     Tvåa   Trea
2017-09-10   Karmland Anna   Bork Odin - Troll Kosa   Frode Hamre   1.27,5a 2100 1.77   250 000     Haugestad Alma   Mjölner Torine
2017-08-29   Karmland Anna   Bork Odin - Troll Kosa   Frode Hamre   1.29,8a 2100 1.69   30 000     Se på Mig   Mjölner Torine
  Lille Olga   Moe Odin - Perle Lill   Eirik Höitomt   1.30,3a 2100 3.79   30 000     Zicolina   Mai Oda
  Lykkje May   Norheim Svenn - Lykkje Kristin   Kjetil Djöseland   1.29,9a 2100 1.57   30 000     Björnemyr Tara   Haugestad Alma
2016-09-18   Uggla i Mossen   Järvsöfaks - Lax Vilja   Örjan Kihlström   1.26,9a 2100 1.42   250 000     Eigelands Helga   Tekno Lotta
2016-09-05   Eigelands Helga   Lome Kongen - Eigelands Frökna   Geir Flåten   1.30,0a 2100 4.91   30 000     Cuba Stripa   Art Kongsdotter
  Uggla i Mossen   Järvsöfaks - Lax Vilja   Örjan Kihlström   1.28,2a 2100 1.87   30 000     Möller Jerka   Jerkla O.K.
  Tekno Lotta   Tekno Odin - Gomnes Lotta   Geir Flåten   1.30,8a 2100 14.44   30 000     Irma H.R.   Sirifaxa
2015-09-13   Tangen Jerkila   Mörtvedt Jerkeld - Slogum Il   Gunnar Austevoll   1.27,8a 2100 1.82   250 000     Lodins Madelen   Lynlinn
2015-08-31   Lodins Madelen   Horgen Tore - Lodins Merradonna   Jan Roar Mjölneröd   1.29,2a 2100 4.22   30 000     Jega Bottega   Torpa Olea
  Tangen Jerkila   Mörtvedt Jerkeld - Slogum Il   Gunnar Austevoll   1.29,4a 2100 1.24   30 000     Mjölner Tulla   Åstas Lotta
  Solvik Faksa   Voje Faks - Mona   Lars Anvar Kolle   1.29,3a 2100 2.27   30 000     Lynlinn   Spikrappa
2014-09-07   Brenne Rödi   Horgen Tore - Brenne Järva   Jan Roar Mjölneröd   1.27,6a 2100 1.65   250 000     Jerkeld Stjerna   Tangen Irene
2014-08-25   Tante Ragnhild   Bork Odin - Hongslostjerna   Geir Vegard Gundersen   1.27,8a 2100 8.12   30 000     Patsi   Smedtora
  Brenne Rödi   Horgen Tore - Brenne Järva   Jan Roar Mjölneröd   1.29,4a 2100 1.00   30 000     Jerkeld Stjerna   Åkre Luna
2013-09-08   Åsrud Vilja   Järvsöviking - Skattiana   Eirik Höitomt   1.27,0a 2100 3.46   250 000     Lyn Rappa   Briskeby Frökna
2013-08-26   Eld Blessa   Lome Elden - Hushaugens Agita   Svein Ove Wassberg   1.32,7a 2100 1.45   30 000     Tekno Mor   Stjernemira
  Briskeby Frökna   Moe Odin - Briskeby Jenta   Olav Mikkelborg   1.30,5a 2100 2.75   30 000     Alm Rodina   Vesle Fröken Stöen
  Lyn Rappa   Bork Odin - Lyn Kari   Öystein Tjomsland   1.29,6a 2100 1.94   30 000     Åsrud Vilja   Tyri Mai
2012-09-09   Wik Ida   Mörtvedt Jerkeld - Mille   Vidar Hop   1.29,3a 2100 7.23   200 000     Tema   Fillippa
2012-08-28   Wik Ida   Mörtvedt Jerkeld - Mille   Geir Vegard Gundersen   1.31,5a 2100 2.65   30 000     Sundbo Perla   Sjö Lyra
  Faks Tindra M.   Järvsöfaks - Lax Tindra   Jan-Olov Persson   1.31,5a 2100 20.12   30 000     Fillippa   Vertigo Ella
  Tema   Spikeld  Perla Mi   Geir Vegard Gundersen   1.29,6a 2100 2.61   30 000     Raska Can   Troll Sindy
2011-09-18   Söreng Spika   Spikeld - Söreng Lisa   Kai Johansen   1.31,1a 2100 4.03   200 000     Valle Fryd   Solstrålen
2011-09-05   Solstrålen   Lome Elden - Slått Vina   Geir Vegard Gundersen   1.32,0a 2100 6.15   30 000     Söreng Spika   Urd
  Solmöy Åse   H.G.Balder - Bolleröd Svarta   Håkon J Nordland   1.31,1a 2100 8.99   30 000     Stumne Ronja   Voje Eldina
2010-09-19   Stjernedröm   Gam Vinter - Augne Lill   Odd Arne Sagholen   1.29,4a 2100 10.01   200 000     Ulsrud Tea   Lannem Siv
2010-09-07   Lykkje Oleanne   Åsajerven - Spang Oleanne   Lars Anvar Kolle   1.32,0a 2100 2.41   30 000     Labalda   Nygaards Thea
  Balder Stjerna   H.G.Balder - Gemma   Morten M Ottersen   1.30,6a 2100 1.20   30 000     Stjernedröm   Börke Luna
  Lannem Siv   Alm Viktor - Lannem Sjura   Tor Wollebaek   1.32,7a 2100 9.70   30 000     Voje Spika   Polar Lilja
2009-10-04   Eldsiri   Järvsöfaks - Stjernesiri   Hans Petter Tholfsen   1.28,8a 2100 3.93   200 000     Tangen Mari   Horgen Bente
2009-09-21   Tangen Mari   Lome Kongen - Tangen Eli   Öystein Tjomsland   1.30,3a 2100 1.69   30 000     Horgen Bente   Juve Maja
  Eldsiri   Järvsöfaks - Stjernesiri   Hans Petter Tholfsen   1.31,9a 2100 1.19   30 000     Edelstjärna   Troll Spika
2008-10-05   Faste Lundi   Lome Elden - Vy Hellina   Jomar Blekkan   1.29,0ag 2100 1.83   200 000     Hjertusota   Ness Tjo Oda
2008-09-22   Marine Stjerne   Lome Elden - Marine Terna   Cato Antonsen   1.32,5a 2100 8.56   30 000     Åsajenta   Järvsö Nettan
  Faste Lundi   Lome Elden - Vy Hellina   Jomar Blekkan   1.32,8a 2100 1.26   30 000     Hjertusota   Horgen Vera
  Komnes Bella   Spikeld - Bellinga   Lars Anvar Kolle   1.34,7ag 2100 1.36   30 000     Kipalill   Stumne Glad
2007-09-30   Finspika   Spikeld - Lygna Fina   Lars Anvar Kolle   1.31,2a 2100 10.22   200 000     Förlands Trolla   Hongslo Sokka
2007-09-17   Nordli Svarta   Spikeld - Pål Svarta   Geir Mikkelsen   1.33,3a 2100 5.20   30 000     Hongslo Sokka   Perle Tine
  Förlands Trolla   Järvsöfaks - Förlands Fina   Geir Vegard Gundersen   1.31,5a 2100 6.21   30 000     Sotå   Finspika
2006-10-01   Lome Rigla   Rigel Jo - Lomepila   Vidar Hop   1.29.5a 2100 1.63   200 000     Tangen Tina   Rei Spika
2006-09-18   Tangen Tina   Elding - Slogum Il   Öystein Tjomsland   1.30,0a 2100 2.24   30 000     Ivers   Vesle Helda
  Lome Rigla   Rigel Jo - Lomepila   Vidar Hop   1.30,9a 2100 1.28   30 000     Trö Spika   Eldfaksa
2005-10-02   Stuve My   Lome Elden - Mai Rigla   Vidar Hop   1.30,7a 2100 1.15   200 000     Sör Odina   Valle Järva
2005-09-20   Engesve Bella   Krembest - Magga Best   Leif Witasp   1.33,1a 2100 5.06   30 000     Sör Odina   Ty Ina
  Stuve My   Lome Elden - Mai Rigla   Vidar Hop   1.31,0a 2100 1.05   30 000     Valle Järva   Kroken Stjerna
2004-09-26   Sima Fröya   Lykke Gutten - Sölv Perla   Vidar Hop   1.28,2a 2100 8.54   200 000     Stjerne Sara   Vita Vinna
2004-09-12   Spang Pila   Lome Elden - Britta   Cato Antonsen   1.31,9a 2100 1.82   30 000     Viljar Tora   Vita Vinna
  Stjerne Sara   Sjefen - Bringakers Sara   Öystein Tjomsland   1.32,0a 2100 1.12   30 000     Vikan Loma   Fjeldstad Prinsessa
  Gyldne Tider   Elding - Grans Texa   Asbjörn Mehla   1.31,2a 2100 1.73   30 000     Sima Fröya   Eld Vilja
2003-09-28   Stjerne Tinka   Pål Even - Siljerö   Rune Wiig   1.30,9a 2100 2.94   200 000     Lykke Laila   Prinsessa
2003-09-14   Stjerne Tinka   Pål Even - Siljerö   Rune Wiig   1.33,0ag 2100 4.78   30 000     Prinsessa   Thuli Silje
  Lykke Laila   Lykke Gutten - Ramstad Trolla   Andre H. Stensen   1.32,6a 2100 4.06   30 000     Horgen Sjura   Kapdonna
2002-10-06   Lannem Stjerna   Braute - Lannem Sjura   Tor Wollebaek   1.32,3 2100 3.97   200 000     Marine Terna   Revenka
2002-09-18   Jarli Jerva   Hvatt Djerven - Silde   Åsbjörn Tengsareid   1.32,9a 2100 6.52   30 000     Revenka   Påls Linda
  Lannem Stjerna   Braute - Lannem Sjura   Tor Wollebaek   1.33,6a 2100 2.16   30 000     Thuli Mette   Mjölner Dokka
  Sagi Eden   Elding - Glans Tora   Jomar Blekkan   1.34,0a 2100 28.95   30 000     Marine Terna   Moshus Siri
2001-10-07   Lannem Mai   Friggbest - Lannem Tora   Tor Wollebaek   1.32,4a 2100 1.38   200 000     Athenepia   Esvi
2001-09-19   Trö Nanna   Nordli Svarten - Trö Alma   Gunnar Eggen   1.32,3a 2100 1.67   50 000     Esvi   Athenepia
  Lannem Mai   Friggbest - Lannem Tora   Tor Wollebaek   1.32,0ag 2100 1.19   50 000     Silver Lisa   Evy Mollyn
2000-10-07   Eld Mai   Elding - Mai Jensi   Asbjörn Mehla   1.33,8a 2100 1.84   150 000     Lannem Anja   Veels Stjerna
2000-09-20   Eld Mai   Elding - Mai Jensi   Asbjörn Mehla   1.33,5a 2100 1.56   30 000     Lannem Anja   Nordli Grynet
  Veels Stjerna   Spang Best - Veel's Dokka   Jan Roar Mjölneröd   1.33,8a 2100 3.88   30 000     Petroneldi   Serena