Grand Circle Championat 3 åriga h/v
  Datum   Bana   Vinnare Kön   Härstamning   Körsven   Tränare Tid Dist. Odds   1:a pris     Tvåa   Trea
  2016-10-21   Billund   Bad Moon Rising     Muscles Yankee - Anacott Steel   Birger Jörgensen   Peter Rudbeck 1.14.8a 1900 18   135 000     Beyblade   Börge
  2015-10-25   Skive   Aron The Baron v   Västerbo Prestige - Gossip Gal   Rene Kjaer   Tomas Malmqvist 1.13,2a 2100 26   140 000     Axel   Amazing Dynamite
  2014-11-02   Odense   Winston Sisa h   Ens Snapshot - Keenness Sisa   Jan Dahlgaard   Jan Dahlgaard 1.14,3a 2140 24   120 000     Wishing Boy   Wega Vang
  2013-11-17   Aalborg   Tycoon Conway Hall h   Conway Hall - Golden Sunday   Steen Juul   Steen Juul 1.15,2a 2100 38   135 000     Takethem   Tabasco Cæsar
  2012-11-18   Billund   Stand And Deliver h   Kadabra - Ghana Roland   Birger Jörgensen   Peter Rudbeck 1.14,3a 1900 69   170 000     Scirocco Sisa   Santana Bork
  2011-11-20   Skive   Rasser Vang v   Lindy Lane - Borgogna As   Bo Westergård   Bo Westergård 1.16,5a 2100 147   155 000     Ray-Ban   Rambo Flex
  2010-11-17   Odense   Politiken v   Ens Snapshot - Goldie Hawn   Morten Friis   John Friis 1.17,2a 2140 13   170 000     Pinocchio H J   Palermo Tårs
  2009-11-08   Skive   Ozone Mölgård h   Carmody Lobell - Daylight   Birger Jörgensen   Gordon Dahl 1.16,9a 2100 23   187 500     Obi-Wan   Odin Mölgård
  2008-11-02   Aalborg   Neo Smed h   S J's Photo - Lugana Bay   Birger Jörgensen   Jan Friis 1.16,7a 2100 143   174 000     New Photo Guy   Neo Holmsminde
  2007-11-04   Billund   Mac Wee h   Wee Hjordal - Bolette Canyon   Steen Juul   Steen Juul 1.15,4a 1900 28   142 500     Martell   Master Danchip
  2006-10-25   Odense   Leader Chip h   Pine Chip - Jabotte d’Urzy   Axel Jacobsen   Axel Jacobsen 1.18,0a 2140 24   150 000     Louis Caesar   Loke Tröjborg
  2005-10-31   Aalborg   Keelan h   Mr Flirt - Aya Poppelgård   Birger Jörgensen   John Ö Jensen 1.16,6a 2100 169   110 000     Keep On Flying   Kastro Epice
  2004-10-20   Billund   Ian Rush h   Starchip Entrprise - Cerice Hamlet   Preben Kjærsgaard   Jens Jörgen Nielsen 1.16,8a 1900 29   86 420     J P Bit   Ikaruga
  2003-11-09   Aalborg   Hr Siem h   Carmody Lobell - Pomona Scheff   Vidar Hop   Svein T Röynestad 1.18,2a 2100 17   85 000     Hennessey   Hurricane Line
  2002-07-13   Billund   Gold Is Perfect * h   Lindy's Crown - Perfect Cowboyland   Pauli Andersen   Pauli Andersen 1.16,3a 1900 24   90 000     Gosh Frisco   Giant Flamingo
  2001-07-15   Billund   Fantom Tröjborg v   Earthquake - Veronica Tröjborg   Knud Mönster   Knud Mönster 1.16,0a 1900 67   96 500     Frökjär Buks   Ferdinand D K
  2000-11-07   Aalborg   Eddie Skov h   Carmody Lobell - Orkide Flamingo   Steen Juul   Gordon Dahl 1.17,3a 2100 24   90 000     Expressen   Enzio Toftebjerg
  1999-09-05   Skive   Do It Raun h   Nikki Raun - Prinsesse Bodum   Nicolaj Andersen   Nicolaj Andersen 1.16,3a 2100 76   75 000     Dragon Flamingo   Design Roland
  1998-11-17   Aalborg   Concept Farmix v   Copperfield - Troja Crown   Birger Jörgensen   Gordon Dahl 1.19,1a 2100 49   95 000     Cimba Östervang   Chitto D
  1997-06-27   Odense   Besög Frökjär h   Little Devil - Gå Ombord   Seppo Kukkonen   Per Iversen 1.18,4a 2100 29   75 000     Bee Bop   Babysam
  1996-06-21   Odense   Atom Tess v   Smokin Yankee - Goldie   Steen Juul   Peter Rasmussen 1.18,2a 2100 15   72 500     Altid Casa Mia   Atlon
  1995-06-20   Aalborg   Välg Frökjär h   Little Devil - Elli Hanover   Steen Juul   Per Iversen 1.18,4a 2100 56   80 000     Vesuv   War Dance
  1994       Töjeksperten v   Crown's Best - Gloria Gt   Jörn Laursen     1.17,4a                  
  1993       Santos Frydenslund h   Samaritan Lobell - Elgirl   Pauli Andersen     1.18,8a                  
  1992       Ryan Runner h   Copperfield - Didde Nordbjerg   Pauli Andersen     1.17,6a                  
  1991       Pas På Frökjär h   Little Devil - Elli Hanover   Max Nielsen     1.17,9a                  
  1990       Observer Wib h   Pay Dirt - Honey Wib   Anders Wester     1.19,9a                  
  1989       Nallo Holmager h   Beau Brummel - Nimini Hanover   Kaj V. Christensen     1.19,7a                  
  1988       Macon h   Banana Peel - Boco   Jörn Laursen     1.16,5a                  
  1987       Lady s   Copperfield - Duvil   Jörn Laursen     1.19,2a                  
  1986       Klaus Vallund v   Linus T - Maibritt   Preben Kjærsgaard     1.19,9a                  
  1985       Julius Royal Canin h   Pay Dirt - Toujours C   Preben Kjærsgaard     1.19,0a                  
  1984       Handybus h   Fine Shot - Bandy Monarch   Preben Kjærsgaard     1.18,6a                  
* Golden Radio