Startlistor / Entries

 

Resultat /Results

2019-07-24

 

Onsdag

 

Östersund

 

Svenskt Kallblodsderby

 

2019-07-19

 

Fredag

 

Hoosier Park

 

Nadia Lobell (pace)

2019-07-24

 

Onsdag

 

Östersund

 

Derbystoet

 

2019-07-19

 

Fredag

 

Wolvega

 

Super Trot Cup, försök

2019-07-24

 

Onsdag

 

Östersund

 

Sven O Perssons Minne

 

2019-07-19

 

Fredag

 

Wolvega

 

Breeders Course 3years old, försök

2019-07-24

 

Onsdag

 

Östersund

 

Diamantstoet, försök 7

 

2019-07-19

 

Fredag

 

Axevalla

 

Axevalla Maraton

2019-07-23

 

Tisdag

 

Solvalla

 

Solvallaserien II

 

2019-07-19

 

Fredag

 

Axevalla

 

Fyraåringslopp

2019-07-23

 

Tisdag

 

Solvalla

 

Sommarfavoriten

 

2019-07-19

 

Fredag

 

Axevalla

 

Treåringsstoet

2019-07-23

 

Tisdag

 

Solvalla

 

Sommarfavoriten ston

 

2019-07-18

 

Torsdag

 

Bergsåker

 

Norrlands Grand Prix

2019-07-22

 

Måndag

 

Mohawk

 

Preferred Handicap

 

2019-07-18

 

Torsdag

 

Bergsåker

 

NorrlandsTreåringselit

2019-07-22

 

Måndag

 

Skive

 

Super Trot Cup, försök

 

2019-07-18

 

Torsdag

 

Bergsåker

 

Norrländskt Varmblodsmästerskap

2019-07-21

 

Söndag

 

Taranto

 

Gran Premio Due Mari

 

2019-07-17

 

Onsdag

 

Ocean Downs

 

Maryland Sire Stakes, 3-Year C/G

2019-07-21

 

Söndag

 

Taranto

 

Gran Premio Citta' di Taranto

 

2019-07-17

 

Onsdag

 

Sundbyholm

 

Eskilstuna Fyraåringstest

2019-07-21

 

Söndag

 

Berlin-Mariendorf

 

Tyskt Travderby, uttagningslopp

 

2019-07-17

 

Onsdag

 

Sundbyholm

 

Diamantstoet, försök 5

2019-07-21

 

Söndag

 

Mikkeli

 

St. Michel Ajo

 

2019-07-17

 

Onsdag

 

Sundbyholm

 

MälardalsCupen, final

2019-07-21

 

Söndag

 

Mikkeli

 

Eugen Pylvänäisen Muistoajo

 

2019-07-16

 

Tisdag

 

Jägersro

 

Super Trot Cup, försök

2019-07-21

 

Söndag

 

Mikkeli

 

Varsakunkku-Finaali

 

2019-07-16

 

Tisdag

 

Jägersro

 

Breeders Course 3years old

2019-07-21

 

Söndag

 

Axevalla

 

Stochampionatet

 

2019-07-15

 

Måndag

 

Halmstad

 

Jubileumslopp - Halmstad-Travet 50 år

2019-07-21

 

Söndag

 

Axevalla

 

Stochampionatet

 

2019-07-14

 

Söndag

 

Ocean Downs

 

Maryland Sire Stakes, 3 Year Filly

2019-07-21

 

Söndag

 

Axevalla

 

Diamantstoet, försök 6

 

2019-07-14

 

Söndag

 

Östersund

 

Svenskt Kallblodsderby, uttagning

2019-07-21

 

Söndag

 

Axevalla

 

Slaget vid Axevalla Hed

 

2019-07-14

 

Söndag

 

Östersund

 

Derbystoet Kallblodiga, uttagning

2019-07-21

 

Söndag

 

Axevalla

 

Stoeliten

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Meadowlands

 

Stanley Dancer Memorial

2019-07-21

 

Söndag

 

Axevalla

 

Stochampionatet, consolation

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Meadowlands

 

Delvin Miller Memorial

2019-07-20

 

Lördag

 

Saratoga

 

Joe Gerrity Jr.Memorial Pace

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Meadowlands

 

Hambletonian Maturity

2019-07-20

 

Lördag

 

Yonkers

 

Open Handicap

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Meadowlands

 

Miss Versatility Series

2019-07-20

 

Lördag

 

Meadowlands

 

Mr Muscleman, final

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Meadowlands

 

Meadowlands Pace

2019-07-20

 

Lördag

 

Meadowlands

 

Tompkins-Geees, 3-Year Trot

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Meadowlands

 

William Haughton Memorial (pace)

2019-07-20

 

Lördag

 

Meadows

 

Delvin Miller Adios, elim. (pace)

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Meadowlands

 

Golden Girls (pace)

2019-07-20

 

Lördag

 

Berlin-Mariendorf

 

Tyskt Travderby, stuten, försök

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Meadowlands

 

Mistletoe Shalee (pace)

2019-07-20

 

Lördag

 

Berlin-Mariendorf

 

Charlie Mills-Memorial

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Yonkers

 

Lawrence B Sheppard (pace)

2019-07-20

 

Lördag

 

Mikkeli

 

Suurmestaruus Ajo

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Yonkers

 

Open Handicap

2019-07-20

 

Lördag

 

Mikkeli

 

Cartivet Meeting Final

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Montécatini

 

Gran Premio Terme

2019-07-20

 

Lördag

 

Sörlandet

 

Norskt Mästerskap

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Årjäng

 

Årjängs Stora Sprinterlopp

2019-07-20

 

Lördag

 

Sörlandet

 

Norskt Mästerskap Hopper

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Årjäng

 

Dubbelcupen, final

2019-07-20

 

Lördag

 

Axevalla

 

Axevallalöpning

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Enghien

 

Prix de Bruxelles

2019-07-20

 

Lördag

 

Enghien

 

Prix de Buenos-Aires

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Enghien

 

Prix du Louvre

2019-07-20

 

Lördag

 

Enghien

 

Prix de Rome

 

2019-07-13

 

Lördag

 

Enghien

 

Prix du Palais de Chaillot