2019-09-01

 

Jägersro

 

Derbystayern

 

2019-09-01

 

Jägersro

 

Derbystoet

 

2019-09-01

 

Jägersro

 

Diamantstoet, försök 6

 

2019-09-01

 

Jägersro

 

Good as Golds Derbyminne

 

2019-09-01

 

Jägersro

 

KG Bertmarks Minneslopp

 

2019-09-01

 

Jägersro

 

Svenskt Travderby

 

2019-09-01

 

Wolvega

 

Grand Prix de Victoria Park

 

2019-09-04

 

Meslay du Maine

 

Grand National du Trot, etapp 9

 

2019-09-04

 

Solvalla

 

Solvallaserien 6

 

2019-09-05

 

Gävle

 

Fyraåringsstjärnan

 

2019-09-06

 

Umåker

 

Breeders Crown, försök

 

2019-09-07

 

Berlin-Mariendorf

 

Jugend-Preis

 

2019-09-07

 

Bjerke

 

Bronsedivisionen finale

 

2019-09-07

 

Bjerke

 

Grunncupen finale

Kallb.

2019-09-07

 

Bjerke

 

Grunndivisionen finale

 

2019-09-07

 

Bjerke

 

Hoppecupen finale

Kallb.

2019-09-07

 

Bjerke

 

Hoppedivisionen finale

 

2019-09-07

 

Bjerke

 

Kaldblodscupen finale

Kallb.

2019-09-07

 

Bjerke

 

Sölvdivisionen finale

 

2019-09-07

 

Cesena

 

Campionato Europeo

 

2019-09-07

 

Oulu, Uleåborg

 

Osuuspankki Grand Prix

Kallb.

2019-09-07

 

Oulu, Uleåborg

 

Osuuspankki Grand Prix

 

2019-09-07

 

Oulu, Uleåborg

 

Oulu Express

 

2019-09-07

 

Oulu, Uleåborg

 

Oulu Express. Kallblod

Kallb.

2019-09-07

 

Solänget

 

Silverörnen

 

2019-09-07

 

Solänget

 

Säterbests Minne

Kallb.

2019-09-07

 

Vincennes

 

Prix de Basly

Monté

2019-09-07

 

Vincennes

 

Prix de Montier en Der

 

2019-09-07

 

Vincennes

 

Prix Emile Wendling

 

2019-09-07

 

Vincennes

 

Prix Joseph Aveline

 

2019-09-07

 

Vincennes

 

Prix Mont Saint Michel

 

2019-09-07

 

Vincennes

 

UET Trotting Masters

 

2019-09-08

 

Bjerke

 

Hoppe Derby

 

2019-09-08

 

Bjerke

 

Hoppe Kriteriet

 

2019-09-08

 

Bjerke

 

Hoppederby Kallblod

Kallb.

2019-09-08

 

Bjerke

 

Hoppekriterium Kallblod

Kallb.

2019-09-08

 

Bjerke

 

Karsten Buer'sÄreslöp

 

2019-09-08

 

Bjerke

 

Norskt Kallblods Derby

Kallb.

2019-09-08

 

Bjerke

 

Norskt Trav-Derby

 

2019-09-08

 

Bjerke

 

Norskt Trav-Kriterium

 

2019-09-08

 

Bjerke

 

Norskt Travkriterium Kallblod

Kallb.

2019-09-08

 

Bjerke

 

Per Ulvens Äreslöp

 

2019-09-08

 

Bjerke

 

Trygve Diskeruds Minnelöp

Kallb.

2019-09-08

 

Gelsenkirchen

 

Traber St: Leger

 

2019-09-09

 

Vincennes

 

Prix Alfred Lefevre

Monté

2019-09-10

 

Solvalla

 

Breeders Crown 2-åriga

 

2019-09-10

 

Solvalla

 

Gay Noons lopp

 

2019-09-10

 

Solvalla

 

Juliennes lopp

 

2019-09-10

 

Solvalla

 

Stoeliten

 

2019-09-14

 

Bollnäs

 

Bollnäsloppet

 

2019-09-14

 

Bollnäs

 

Dubbelcupen, final

Kallb.

2019-09-14

 

Bollnäs

 

Gulddivisionen, försök

 

2019-09-14

 

Follonica

 

Gran Premio Citta di Follonica

 

2019-09-14

 

Sörlandet

 

Brisas Äreslöp

Kallb.

2019-09-14

 

Sörlandet

 

Kristen T. Gundersens Äreslöp

 

2019-09-14

 

Vincennes

 

Prix Ceneri Forcinal

Monté

2019-09-14

 

Vincennes

 

Prix d'Avallon

 

2019-09-14

 

Vincennes

 

Prix de l'Etoile

 

2019-09-14

 

Vincennes

 

Prix de Montelimar

 

2019-09-14

 

Vincennes

 

Prix de Moulins la Marce

 

2019-09-14

 

Vincennes

 

Prix de Normandie

Monté

2019-09-14

 

Åbo. Turku

 

L.Fabritius Memorial - Åbo. Turkufemman

 

2019-09-14

 

Åbo. Turku

 

Nordiskt Mästerkap Kallblod

Kallb.

2019-09-14

 

Ålborg

 

Aalborg Hoppechampionat

 

2019-09-14

 

Ålborg

 

Aalborgs Auktionslöp

 

2019-09-15

 

Avenches

 

Prix du President

 

2019-09-15

 

Åbo. Turku

 

Breeders Crown 2 åriga h/v

 

2019-09-15

 

Åbo. Turku

 

Breeders Crown 2 åriga ston

 

2019-09-15

 

Ålborg

 

Aalborg Store Pris

 

2019-09-17

 

Solvalla

 

Svenskt Travkriterium, uttagning

 

2019-09-17

 

Solvalla

 

Svenskt Trav-Oaks, uttagning

 

2019-09-19

 

Boden

 

Mäster Gustafs Pokal

 

2019-09-19

 

Vincennes

 

Prix Bernard le Quellec

 

2019-09-19

 

Vincennes

 

Prix de Taverny

 

2019-09-20

 

Kalmar

 

Stayerserien, final

 

2019-09-20

 

Kalmar

 

Stoserien, final

 

2019-09-20

 

Kalmar

 

Vilhelm Johanssons Minneslopp

 

2019-09-21

 

Berlin-Mariendorf

 

Breeders Crown Tyskland 5-7 år

 

2019-09-21

 

Forssa

 

Tamma Valtikka

 

2019-09-21

 

Färjestad

 

Unionskampen

Kallb.

2019-09-21

 

Färjestad

 

Unionsstayern

 

2019-09-21

 

Färjestad

 

Uno Sweds Minneslopp

 

2019-09-21

 

Wolvega

 

Derby der Vierjarigen

 

2019-09-22

 

Agnano, Napoli

 

Derby Italiano

 

2019-09-22

 

Agnano, Napoli

 

Derby Italiano  Consolazione

 

2019-09-22

 

Agnano, Napoli

 

Gran Premio Gaetano Turilli

 

2019-09-22

 

Agnano, Napoli

 

Oaks Del Trotto

 

2019-09-22

 

Agnano, Napoli

 

Oaks Del Trotto Consolazione

 

2019-09-22

 

Berlin-Mariendorf

 

Breeders Crown Tyskland 2 år

 

2019-09-22

 

Berlin-Mariendorf

 

Breeders Crown Tyskland 3 år

 

2019-09-22

 

Berlin-Mariendorf

 

Breeders Crown Tyskland 4 år

 

2019-09-22

 

Vaggeryd

 

Smålandsmästaren

 

2019-09-22

 

Vincennes

 

Grand Prix de I'U.E.T., elim.

 

2019-09-22

 

Vincennes

 

Prix de Clermont-Ferrand

 

2019-09-22

 

Vincennes

 

Prix Emile Beziere

 

2019-09-22

 

Vincennes

 

Prix Georges Dreux

Monté

2019-09-24

 

Solvalla

 

ASVT Trottex Auktionslopp, 2 åriga

 

2019-09-25

 

Cherbourg

 

Grand National du Trot, etapp 10

 

2019-09-25

 

Åby

 

Breeders Crown 2-åriga

 

2019-09-25

 

Åby

 

Svenskt Trav S:t Leger

 

2019-09-28

 

Lappeenranta

 

Stochampionatet

 

2019-09-28

 

Lappeenranta

 

Stochampionatet, kallblod

Kallb.

2019-09-28

 

Leangen

 

Alm Rau Jos Äreslöp

 

2019-09-28

 

Leangen

 

Josef Kleins Äreslöp

 

2019-09-28

 

Leangen

 

K.N. Stensruds Äreslöp

 

2019-09-28

 

Solvalla

 

Grand Prix de l'U.E.T. Uttagningslopp

 

2019-09-28

 

Solvalla

 

Walter Lundbergs Memorial

 

2019-09-29

 

Bologna

 

Gran Premio Continentale

 

2019-09-29

 

Bologna

 

Gran Premio Continentale, filly

 

2019-09-29

 

Jydsk , Århus

 

Jydsk 2-årings Grand Prix

 

2019-09-29

 

Solvalla

 

Diamantstoet, final

 

2019-09-29

 

Solvalla

 

Frances Bulwarks lopp

 

2019-09-29

 

Solvalla

 

Stig H - Akademiens lopp

 

2019-09-29

 

Solvalla

 

Stoeliten - Giant Diablos lopp

 

2019-09-29

 

Solvalla

 

Svenskt Travkriterium

 

2019-09-29

 

Solvalla

 

Svenskt Trav-Oaks

 

2019-09-29

 

Son Pardo

 

Grand Prix des  Baleares

 

2019-09-29

 

Vincennes

 

Prix des Elites

Monté