Europa
2018-09-21   Kalmar   Stayerserien, final  
2018-09-21   Kalmar   Stoserien, final  
2018-09-21   Kalmar   Vilhelm Johanssons Minneslopp  
2018-09-22   Agnano   Criterium Partenopeo  
2018-09-22   Berlin-Mariendorf   Breeders Crown Tyskland 5-7 år  
2018-09-22   Färjestad   Helge Solos lopp Kallb.
2018-09-22   Färjestad   Lärlingskampen  
2018-09-22   Färjestad   Montékampen Monté
2018-09-22   Färjestad   Unionskampen Kallb.
2018-09-22   Färjestad   Unionsstayern  
2018-09-22   Färjestad   Uno Sweds Minneslopp  
2018-09-22   Lappeenranta   Stochampionatet  
2018-09-22   Lappeenranta   Stochampionatet, kallblod Kallb.
2018-09-22   Vichy   Prix Uranie  
2018-09-22   Wolvega   Breeders Course, 2 åriga, försök  
2018-09-22   Wolvega   Breeders Crown 5-7 åriga  
2018-09-22   Wolvega   Derby der Vierjarigen  
2018-09-22   Wolvega   Grote Unitrot Prijs  
2018-09-23   Agnano, Napoli   Derby Italiano  
2018-09-23   Agnano, Napoli   Derby Italiano  Consolazione  
2018-09-23   Agnano, Napoli   Gran Premio Freccia d'Europa  
2018-09-23   Agnano, Napoli   Oaks Del Trotto  
2018-09-23   Agnano, Napoli   Oaks Del Trotto Consolazione  
2018-09-23   Berlin-Mariendorf   Breeders Crown Tyskland 2 år  
2018-09-23   Berlin-Mariendorf   Breeders Crown Tyskland 3 år  
2018-09-23   Berlin-Mariendorf   Breeders Crown Tyskland 4 år  
2018-09-23   Charlottenlund   Danskt Trav-Kriterium Hopper, uttagning  
2018-09-23   Charlottenlund   Danskt Trav-Kriterium, uttagning  
2018-09-23   Hagmyren   Norrlands Stoserie  
2018-09-23   Hagmyren   Norrlands Tvååringselit  
2018-09-23   Vaggeryd   Smålandsmästaren  
2018-09-23   Vincennes   Prix d'Ancenis  
2018-09-23   Vincennes   Prix de Clermont-Ferrand  
2018-09-23   Vincennes   Prix Emile Beziere  
2018-09-23   Vincennes   Prix Georges Dreux Monté
2018-09-24   Mantorp   Sikta Mot Stjärnorna, försök 7  
2018-09-25   Solvalla   ASVT Trottex Auktionslopp, 2 åriga  
2018-09-25   Tammerfors   Finskt Trav-Kriterium, uttagning  
2018-09-25   Vincennes   Grand Prix de l'U.E.T. Uttagningslopp  
2018-09-25   Vincennes   Prix Aldebaran  
2018-09-25   Vincennes   Prix Velleda  
2018-09-26   Vire   Grand National du Trot, etapp 10  
2018-09-28   Bergsåker   Dubbelcupen Kallb.
2018-09-28   Bergsåker   Medelpads Hästavelsför. 3-åringsslopp Kallb.
2018-09-28   Bergsåker   Monté-SM, kallblod Monté
2018-09-28   Bergsåker   Stora Femåringsloppet Kallb.
2018-09-28   Bergsåker   Stora Fyraåringsloppet Kallb.
2018-09-28   Vincennes   Prix Felicitas  
2018-09-28   Vincennes   Prix Hekate  
2018-09-29   Bollnäs   Anders Kilströms Minne, försök 9  
2018-09-29   Leangen   Alm Rau Jos Äreslöp Kallb.
2018-09-29   Leangen   Hoppecupen kval Kallb.
2018-09-29   Leangen   Hoppedivisionen kval  
2018-09-29   Leangen   Josef Kleins Äreslöp  
2018-09-29   Leangen   K.N. Stensruds Äreslöp  
2018-09-29   Leangen   Kaldblodscupen kval Kallb.
2018-09-29   Solvalla   Grand Prix de l'U.E.T. Uttagningslopp  
2018-09-29   Solvalla   Svensk Travsports Femåringsmonté  
2018-09-29   Solvalla   V75-finaler  
2018-09-29   Solvalla   Walter Lundbergs Memorial  
2018-09-30   Bologna   Gran Premio Continentale  
2018-09-30   Bologna   Gran Premio Continentale, filly  
2018-09-30   Jydsk , Århus   Jydsk 2-årings Grand Prix  
2018-09-30   Krieau, Wien   Österreichisches Flieger-Derby  
2018-09-30   Solvalla   Diamantstoet, final  
2018-09-30   Solvalla   Frances Bulwarks lopp  
2018-09-30   Solvalla   Gulddivisionen final  
2018-09-30   Solvalla   Stig H - Akademiens lopp  
2018-09-30   Solvalla   Stoeliten - Giant Diablos lopp  
2018-09-30   Solvalla   Svenskt Travkriterium  
2018-09-30   Solvalla   Svenskt Trav-Oaks  
2018-09-30   Son Pardo   Grand Prix des  Baleares  
2018-09-30   Vincennes   Prix des Elites Monté
2018-09-30   Vincennes   Prix Ovidius Naso  
2018-10-01   Halmstad   Hallandsmästaren  
2018-10-02   Solänget   Norrlands Stoserie  
2018-10-03   Hamburg   Kurt Hörmann-Memorial  
2018-10-03   Åby   Breeders Crown 2-åriga  
2018-10-03   Åby   Svenskt Trav S:t Leger  
2018-10-03       Diamantstoet, försök 1  
2018-10-04   Axevalla   Silverstoet  
2018-10-04   Bergsåker   E3 Bonus  
2018-10-05   Östersund   Dubbelcupen Kallb.
2018-10-05   Östersund   Norrlands Stoserie  
2018-10-06   Bjerke   Gulldivisjonen, final - Yarrah Bokos Äreslöp  
2018-10-06   Bjerke   Nasjonalhestens Pokallöp Kallb.
2018-10-06   Sörlandet   Bronsedivisionen kval  
2018-10-06   Sörlandet   Grunncupen kval Kallb.
2018-10-06   Sörlandet   Grunncupen kval  
2018-10-06   Sörlandet   Hoppedivisionen kval  
2018-10-06   Sörlandet   Kaldblodscupen kval Kallb.
2018-10-06   Sörlandet   Kristen T. Gundersens Äreslöp  
2018-10-06   Tammerfors   Finskt Kallblodskriterium Kallb.
2018-10-06   Tammerfors   Finskt Trav-Kriterium  
2018-10-06   Tammerfors   Tammer-Ajo  
2018-10-06   Tampere   Valiodivisioonafinaali Kallb.
2018-10-07   Charlottenlund   Danskt Mästerskap  
2018-10-07   Charlottenlund   Danskt Trav-Kriterium  
2018-10-07   Charlottenlund   Danskt Trav-Kriterium Hopper  
2018-10-07   Årjäng   Diamantstoet, försök 2  
2018-10-07   Årjäng   Dubbelcupen Kallb.
2018-10-08   Mantorp   Sikta Mot Stjärnorna, final  
2018-10-09   Momarken   Norskt Trav-Oaks ,kval Kallb.
2018-10-09   Momarken   Norskt Trav-Oaks, kval  
2018-10-10   Jarlsberg   Bronsedivisionen kval  
2018-10-10   Jägersro   Breeders Course, 2 åriga, försök  
2018-10-10   Jägersro   Klass II försök  
2018-10-10   Solvalla   Klass I försök  
2018-10-11   Gävle   Dubbelcupen Kallb.
2018-10-12   Romme   E3 Bonus  
2018-10-12   Romme   Norrlands Stoserie  
2018-10-12   Umåker   Norrlands Tvååringselit  
2018-10-12   Vincennes   Europeiskt Femåringschampionat  
2018-10-12   Vincennes   Europeiskt Treåringschampionat  
2018-10-12   Vincennes   Grand Prix de I'U.E.T.  
2018-10-13   Biri   Arne Lunds Minnelöp Kallb.
2018-10-13   Biri   Biri Uppfödningslopp Kallb.
2018-10-13   Biri   Biri Uppfödningslopp Hopper Kallb.
2018-10-13   Biri   DNTs 5-årslöp Kallb.
2018-10-13   Biri   Hoppecupen kval Kallb.
2018-10-13   Biri   Kaldblodscupen kval Kallb.
2018-10-13   Sundbyholm   MälardalsCupen  
2018-10-13   Åby   Amatör-SM, final  
2018-10-13   Åby   Lärlings-SM  
2018-10-13   Åby   Monté SM Monté
2018-10-13   Åby   Montéryttar-SM Monté
2018-10-13   Åby   Sto - SM  
2018-10-13   Åby   Svenskt Mästerskap  
2018-10-13   Åby   Ungdoms-SM  
2018-10-14   Hamburg   Grosser Preis von Deutschland  
2018-10-14   Hamburg   Hamburg-Cup  
2018-10-14   Hamburg   Klass I försök  
2018-10-14   Skive   Grand Circle Championat 4 åriga ston  
2018-10-15   Färjestad   Dubbelcupen Kallb.
2018-10-16   Axevalla   Breeders Crown, försök  
2018-10-16   Axevalla   Johan Ullbergs Minne  
2018-10-16   Gelsenkirchen   Grand Prix de Gelsenkirchen  
2018-10-16   Gelsenkirchen   Preis des WinterfavoritenTrial  
2018-10-17   Bergsåker   Diamantstoet, försök 3  
2018-10-17   Bergsåker   Dubbelcupen Kallb.
2018-10-17   Bergsåker   Norrlands Tvååringselit  
2018-10-17   Strasbourg   Grand National du Trot, etapp 11  
2018-10-19   Umåker   Dubbelcupen Kallb.
2018-10-19   Umåker   Song Keys Minne  
2018-10-20   Lahti   Jokimaa Tekee Tähtiä  
2018-10-20   Lahti   Tapiola Hevosenomistajapokaali  
2018-10-20   Momarken   Grunncupen kval Kallb.
2018-10-20   Momarken   Höst-Maraton  
2018-10-20   Momarken   Norskt Trav-Oaks  
2018-10-20   Momarken   Norskt Trav-Oaks Kallb.
2018-10-20   Momarken   Oaks Revansjen  
2018-10-21   Bergen   Jacob Melands Äreslöp Kallb.
2018-10-21   Sundbyholm   Diamantstoet, försök 4  
2018-10-21   Ålborg   Grand Circle Championat 4 åriga h/v  
2018-10-22   Bollnäs   Norrlands Stoserie  
2018-10-25   Gävle   Dubbelcupen Kallb.
2018-10-25   Gävle   E3 Bonus  
2018-10-26   Mons   Grand Prix de la Toussaint  
2018-10-26   Mons   Grand Prix des Geniteurs  
2018-10-26   Mons   Grand Prix Paris-Turf  
2018-10-27   Bergen   Bergen 3 års Festival  
2018-10-27   Bergen   Bronsedivisionen kval  
2018-10-27   Bergen   Grunncupen kval Kallb.
2018-10-27   Bergen   Kniksens Äreslöp  
2018-10-27   Bergen   Nils A Skjolds Äreslöp Kallb.
2018-10-27   Bergen   Sölvdivisionen kval  
2018-10-27   Björneborg Pori   Satakunta-Ajo Kallb.
2018-10-27   Björneborg Pori   St:Leger  
2018-10-27   Jägersro   Breeders Course, 2 åriga, final  
2018-10-28   Charlottenlund   Danskt Uppfödningslopp  
2018-10-28   Charlottenlund   Summer Meeting Fall  
2018-10-28   Gelsenkirchen   Preis des Winterfavoriten  
2018-10-28   Solvalla   Breeders Crown 3-åriga h/v, semi  
2018-10-28   Solvalla   Breeders Crown 3-åriga ston, semi  
2018-10-28   Solvalla   Breeders Crown 4-åriga h/v, semi  
2018-10-28   Solvalla   Breeders Crown 4-åriga ston, semi  
2018-10-31   Bjerke   Hoppedivisionen kval  
2018-10-31   Jägersro   Diamantstoet, försök 5  
2018-10-31   Jägersro   Summer Meeting Fall  
2018-10-31   Solvalla   Diamantstoet, försök 6  
2018-11-01   Färjestad   E3 Bonus  
2018-11-01   Gävle   Norrlands Stoserie  
2018-11-01   Gävle   Norrlands Tvååringselit  
2018-11-01   Jyväskylä   Breeders Crown 4 Åriga h/v, semifinal  
2018-11-01   Jyväskylä   Breeders Crown 4 Åriga ston, semifinal  
2018-11-01   Åby   Summer Meeting Fall  
2018-11-02   Bergsåker   Norrlands Stoserie  
2018-11-02   Örebro   E3 Bonus  
2018-11-03   Kouvola   Kouvola Ajo  
2018-11-03   Kouvola   Kymenlaakso Ajo  
2018-11-03   Kouvola   Valiodivisioonafinaali Kallb.
2018-11-03   Romme   Dubbelcupen, final Kallb.
2018-11-03   Romme   Dubbelcupen, final Kallb.
2018-11-03   Sörlandet   DNTs Höstfinale 4-åriga  
2018-11-03   Sörlandet   Hoppecupen kval Kallb.
2018-11-03   Sörlandet   Kaldblodscupen kval Kallb.
2018-11-03   Sörlandet   Miss Arabellas Äreslöp  
2018-11-03   Sörlandet   Sörlandets 3-års Cup  
2018-11-03   Östersund   Norrlands Tvååringselit  
2018-11-04   Biri   Vintilla-Travet Kallb.
2018-11-04   Halmstad   Summer Meeting Fall  
2018-11-07   Bjerke   Summer Meeting Fall  
2018-11-07   Nantes   Grand National du Trot, etapp 12  
2018-11-07   Åby   Diamantstoet, försök 7  
2018-11-08   Bollnäs   Dubbelcupen Kallb.
2018-11-09   Umåker   Dubbelcupen Kallb.
2018-11-10   Jarlsberg   DNT's Höstfinale 3-4åriga Kallb.
2018-11-10   Jarlsberg   Nils Östbys Minnelöp Kallb.
2018-11-10   Jarlsberg   Th. Martinsens Äreslöp  
2018-11-10   Sundbyholm   E3 Bonus  
2018-11-10   Vermo   Käpylä Grand Prix  
2018-11-10   Vermo   Tamma Champion  
2018-11-11   Charlottenlund   N. J. Kosters Memorial  
2018-11-11   Charlottenlund   Taroks Minneslopp  
2018-11-11   Sundbyholm   Breeders Crown 3-åriga h/v  
2018-11-11   Sundbyholm   Breeders Crown 3-åriga ston  
2018-11-11   Sundbyholm   Breeders Crown 4-åriga h/v  
2018-11-11   Sundbyholm   Breeders Crown 4-åriga ston  
2018-11-11   Sundbyholm   Diamantstoet, försök 8  
2018-11-11   Sörlandet   Arnt Paulsens Minneslopp Kallb.
2018-11-11   Wolvega   Grote Prijs der Giganten  
2018-11-14   Bergsåker   Dubbelcupen Kallb.
2018-11-14   Bergsåker   Norrlands Stoserie, final  
2018-11-14   Bergsåker   Norrlands Tvååringselit  
2018-11-14   Bjerke   Sölvdivisionen kval  
2018-11-16   Romme   Dubbelcupen Kallb.
2018-11-16   Romme   E3 Bonus  
2018-11-16   Åbo. Turku   Breeders Crown h/v 3 Åriga, semifinal  
2018-11-16   Åbo. Turku   Breeders Crown ston 3 Åriga, semifinal  
2018-11-17   Bjerke   Axel Jensens Minneslopp  
2018-11-17   Bjerke   Axel Jensens Minneslopp Hopper  
2018-11-17   Bjerke   Big Noons Jubileumslöp  
2018-11-17   Bjerke   Summer Meeting Fall - Final  
2018-11-17   Jyväskylä   Breeders Crown h/v 4 Åriga  
2018-11-17   Jyväskylä   Breeders Crown ston 4 Åriga  
2018-11-18   Billund   Grand Circle Championat 3 åriga ston  
2018-11-18   Färjestad   E3 Bonus  
2018-11-21   Mauquenchy   Grand National du Trot, etapp 13  
2018-11-22   Bollnäs   Norrlands Tvååringselit  
2018-11-23   Seinäjoki   Ilkka-Ajon Finaali  
2018-11-24   Jyväskylä   Breeders Crown 2 åriga h/v  
2018-11-24   Jyväskylä   Breeders Crown 2 åriga ston  
2018-11-24   Leangen   Bronsedivisionen kval  
2018-11-24   Leangen   Grunncupen kval Kallb.
2018-11-24   Leangen   Sölvdivisionen kval  
2018-11-24   Solvalla   Diamantstoet, final  
2018-11-24   Solvalla   V75-finaler  
2018-11-25   Jarlsberg   Arnt Haakestads Minneslopp Kallb.
2018-11-29   Gävle   Dubbelcupen Kallb.
2018-11-30   Boden   Norrlands Tvååringselit  
2018-12-01   Klosterskogen   E.C. Koren Lunds Minneslopp Kallb.
2018-12-01   Klosterskogen   Hoppecupen kval Kallb.
2018-12-01   Klosterskogen   Hoppedivisionen kval  
2018-12-01   Klosterskogen   Kaldblodscupen kval Kallb.
2018-12-01   Klosterskogen   Prince Royal's Minnelöp  
2018-12-01   Seinäjoki   Valiodivisioonafinaali Kallb.
2018-12-01   Åbo. Turku   Breeders Crown h/v 3 Åriga  
2018-12-01   Åbo. Turku   Breeders Crown ston 3 Åriga  
2018-12-02   Vincennes   Cloture du Championnat des Jockeys Monté
2018-12-02   Vincennes   Cloture du Grand National de Trot  
2018-12-08   Bergsåker   Dubbelcupen, final Kallb.
2018-12-08   Forus   Järlöpet  
2018-12-09   Forus   Adolf Idsöes Minnelöp Kallb.
2018-12-15   Bjerke   Bronsedivisionen finale  
2018-12-15   Bjerke   Grunncupen finale Kallb.
2018-12-15   Bjerke   Hoppecupen finale Kallb.
2018-12-15   Bjerke   Hoppedivisionen, final  
2018-12-15   Bjerke   Kaldblodscupen finale Kallb.
2018-12-15   Bjerke   Sölvdivisionen finale  
2018-12-15   Bjerke   Th. Gjölstads Minnelöp Kallb.
2018-12-15   Åby   Gulddivisionen - Legolas Minne  
2018-12-19   Bergsåker   Norrlands Tvååringselit, final  
2018-12-22   Drammen   Ole A. Landaas Äreslöp  
2018-12-26   Solvalla   V75-finaler  
2018-12-26   Vermo   Uudenmaan Upein  
2018-12-27   Momarken   A.J.F. Haneborg  
2018-12-27   Momarken   Kåre Krosbys Minnelöp Kallb.
2018-12-29   Momarken   Thor Östbys Minnelöp Kallb.
2018-12-30   Bjerke   Bjerkepokalen